Povezane vesti
Međunarodna energetska agencija će poslati na tržište 120 miliona barela nafte
Al Jazeera 07.04.2022
SAD je prošlog mjeseca najavio da će u idućih pola godine na tržište plasirati ukupno 180 miliona barela nafte iz rezervi, najviše otkako ih je oformio. Članice Međunarodne energetske agencije (IEA) odlučile su prodati 120 miliona barela nafte iz rezervi… »
Razvijene zemlje puštaju na tržište još 120 miliona barela nafte
Danas 06.04.2022
Razvijene zemlje, članice Međunarodne agencije za energetiku (IEA), pustiće dodatnih 120 miliona barela nafte iz svojih rezervi u pokušaju da smire cene koje skaču zbog rata u Ukrajini. To uključuje 60 miliona barela nafte koje će na tržište staviti… »
Vesti dana »
Amerikanci preko telefona pritiskaju Zelenskog. U Kremlju otvaraju šampanjac: ‘Više nije pitanje ‘hoće li‘, nego ‘kako i kada‘‘
Alo pre 23 minutajoš 31 povezana
Vučić: Tri moguća scenarija za NIS, Srbija bi platila ruski deo vlasništva
RTS pre 1 satjoš 26 povezanih
Biografija Srbina koji je došao na čelo BMW-a: Ima doktorat, diplomu mašinskog inženjera stekao je na Kembridžu, a radnici ga zbog ovoga obožavaju
Kurir pre 1 satjoš 33 povezane
Početak primene Zakona "Svoj na svome" sa preko 45.000 prijava za upis prava svojine u Srbiji
Naslovi.ai pre 53 minutajoš 46 povezanih
Pokrenuta Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima u Srbiji
Naslovi.ai pre 3 satajoš 31 povezana


