Povezane vesti

Skandal u crnoj gori! Procurio transkript razgovora sina bivše predsednice Vrhovnog suda: Ima li još robe? Valjaće mi sad

Skandal u crnoj gori! Procurio transkript razgovora sina bivše predsednice Vrhovnog suda: Ima li još robe? Valjaće mi sad

Kurir 07.04.2022
U transkriptima razgovora, koje je crnogorskoj policiji dostavio Europol, piše da Miloš Medenica, sin bivše predsednice Vrhovnog suda Vesne Medenice, veoma često, posredstvom policajca Darka Lalovića, ali i drugih dilera droge, kupuje kokain i da… »
Sin bivše predsjednice Vrhovnog suda Crne Gore u spisima Europola

Sin bivše predsjednice Vrhovnog suda Crne Gore u spisima Europola

Slobodna Evropa 07.04.2022
Portal Libertas press je objavio transkripte razgovora koje je Europol dostavio policiji Crne Gore koji navodno potvrđuju da se Miloš Medenica, sin Vesne Medenice koja je preko 17 godina bila u vrhu crnogorskog pravosuđa, bavio krijumčarenjem cigareta… »
Medenicu što pre privesti licu pravde: Oglasio se SNP Crne Gore povodom narko afere u koju je umešan sin bivše predsednice…

Medenicu što pre privesti licu pravde: Oglasio se SNP Crne Gore povodom narko afere u koju je umešan sin bivše predsednice…

Večernje novosti 07.04.2022
SOCIJALISTIČKA narodna partija Crne Gore poziva Upravu policije i Tužilaštvo da preduzmu sve potrebne mere i radnje kako bi se Miloš Medenica, za koga postoji sumnja da je učestvovao u švercu cigareta i droge, što pre locirao i priveo nadležnim… »
Skandal u crnoj gori! Procurio transkript razgovora sina bivše predsednice Vrhovnog suda: Ima li još robe? Valjaće mi sad

Skandal u crnoj gori! Procurio transkript razgovora sina bivše predsednice Vrhovnog suda: Ima li još robe? Valjaće mi sad

Alo 07.04.2022
U transkriptima razgovora, koje je crnogorskoj policiji dostavio Europol, piše da Miloš Medenica, sin bivše predsednice Vrhovnog suda Vesne Medenice, veoma često, posredstvom policajca Darka Lalovića, ali i drugih dilera droge, kupuje kokain i da… »
Crna gora se trese od blama! Procurio transkript razgovora sina bivše predsednice Vrhovnog suda: "Ima li trave za preko da se…

Crna gora se trese od blama! Procurio transkript razgovora sina bivše predsednice Vrhovnog suda: "Ima li trave za preko da se…

Srbija danas 07.04.2022
U transkriptima razgovora, koje je crnogorskoj policiji dostavio Europol, piše da Miloš Medenica, sin bivše predsednice Vrhovnog suda Vesne Medenice, veoma često, posredstvom policajca Darka Lalovića, ali i drugih dilera droge, kupuje kokain i da… »
Skandal u crnoj gori! Procurio transkript razgovora sina predsednice Vrhovnog suda: "Ima li još robe? Valjaće mi sad kad…

Skandal u crnoj gori! Procurio transkript razgovora sina predsednice Vrhovnog suda: "Ima li još robe? Valjaće mi sad kad…

Večernje novosti 07.04.2022
U TRANSKRIPTIMA razgovora, koje je crnogorskoj policiji dostavio Europol, piše da Miloš Medenica, sin bivše predsednice Vrhovnog suda Vesne Medenice, veoma često, posredstvom policajca Darka Lalovića, ali i drugih dilera droge, kupuje kokain i da… »

Vesti dana »