Povezane vesti

Snimak neobične krađe u Beogradu zapalio Instagram: Muškarca snimile kamere dok je u lokalu brze hrane krao stolicu (video)

Snimak neobične krađe u Beogradu zapalio Instagram: Muškarca snimile kamere dok je u lokalu brze hrane krao stolicu (video)

Kurir 08.04.2022
Ušao je u lokal brze hrane na Bulevaru kralja Aleksandra, naručio nešto za jelo i...ukrao stolicu. Ovako bi se ukratko mogla opisati neobična krađa koja se dogodila sinoć u Beogradu, kada je jedan mlađi muškarac iz lokala odneo plastičnu stolicu… »
"Slučajno" skrenuo sa puta: Snimljen vozač automobila kako umesto ulicom vozi kroz zelenu površinu (video)

"Slučajno" skrenuo sa puta: Snimljen vozač automobila kako umesto ulicom vozi kroz zelenu površinu (video)

Blic 08.04.2022
Svakodnevno putem društvenih mreža šire se snimci različitih vožnji automobila. Međutim, snimak bahatog vozača koji je objavljen na instagram profilu "moj beograd" dominira i deluje kao da je urađen za rubriku "Verovali ili ne". Zabeležen je… »
Slika i prilika bahate vožnje: Pogledajte kako vozač pokušava da izbegne gužvu na Košutnjaku (video)

Slika i prilika bahate vožnje: Pogledajte kako vozač pokušava da izbegne gužvu na Košutnjaku (video)

Kurir 08.04.2022
Bahata vožnja u Beogradu nije novost, te je tako danas na Instagram profilu "mojbeograd_rezerva" osvanuo još jedan video na kojem se vidi vozač koji upravlja automobilom, umesto ulicom, vozi po travnatoj površini na Košutnjaku. View this post on… »
Hit snimak zaglavljenog automobila: Kako li je uopšte ovo uspeo? Ljudi zaprepašćeni: "Moje oči ne veruju" (video)

Hit snimak zaglavljenog automobila: Kako li je uopšte ovo uspeo? Ljudi zaprepašćeni: "Moje oči ne veruju" (video)

Blic 08.04.2022
Ljudi su skloni da često idu prečicama čak i tamo gde one nisu predviđene, a snimak koji je zaprepastio mnoge na društvenim mrežama to i dokazuje. Naime, na Instagram stranici "Moj Beograd rezerva" pojavio se video snimak automobila koji se maltene… »
Šok scena u centru Beograda Ljudi gledaju i ne veruju svojim očima - šta to radi ovaj čovek? (video)

Šok scena u centru Beograda Ljudi gledaju i ne veruju svojim očima - šta to radi ovaj čovek? (video)

Alo 08.04.2022
Beograđani koji su juče prolazili Ulicom Ilije Garašanina nisu mogli da veruju šta je ovaj vozač pokušao. O čemu se radi? Lice koje je vozilo "mercedes" pokušalo je, kako se čini, da prođe između zgrade i bašte kafića. Ne bi to bio ni prvi ni… »

Vesti dana »