Povezane vesti
Moramo: Potrebno ponavljanje glasanja na oko 20 biračkih mesta u Beogradu
Radio 021 08.04.2022
Jedan od lidera koalicije Moramo, Radomir Lazović izjavio je danas da je, prema njihovim procenama, potrebno ponavljanje glasanja na oko 20 biračkih mesta u Beogradu. On dodaje da bi koalicija "Ajmo ljudi" u tom slučaju mogla da pređe cenzus od tri… »
Lazović (Moramo): Privremena vlast ili tehnička saradnja opozicije u Beogradu, pa raspisivanje "fer izbora"
Euronews 08.04.2022
U razgovoru među opozicionim partijama u Beogradu trebalo bi pronaći modalitet kako da se smeni vlast, a mogućnosti su privremena vlast ili tehnička saradnja opozicije na smeni režima, a odmah nakon toga i raspisivanje "fer izbora", rekao je danas… »
Lazović: Tadić može do cenzusa ako se ponove izbori na 20 biračkih mesta u BG
Nova 08.04.2022
Jedan od lidera koalicije Moramo, Radomir Lazović izjavio je danas da je, prema njihovim procenama, potrebno da dođe do ponavljanja glasanja na oko 20 biračkih mesta u Beogradu, da bi koalicija Ajmo ljudi u tom slučaju mogla da pređe cenzus od tri odsto… »
Vesti dana »

EPS pokreće poskupljenje struje uz finansiranje iz sopstvenih sredstava i pripreme za zimsku sezonu
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 30 povezanih

"Sastanak da, Moskva ne": Zelenski: Spremni smo za susret sa Putinom, Amerika mora da reaguje ako Rusi nisu
Blic pre 1 satjoš 29 povezanih

IDF napad Hamasa na vojni logor na jugu Pojasa Gaze ocenio kao svoj "neuspeh"
RTV pre 1 satjoš 25 povezanih

Visoke temperature i vremenske nepogode u Srbiji: crveno upozorenje za Pomoravlje i jugoistok
Naslovi.ai pre 1 satjoš 43 povezane

Mladić iz Mionice uhapšen zbog pokušaja ubistva policajca
Serbian News Media pre 31 minutajoš 23 povezane