Povezane vesti

Ne znam kad će mi se vid potpuno vratiti: Vedrana Rudan ima probleme s vidom zbog korone: Lekari kažu da ne znaju o čemu se…

Ne znam kad će mi se vid potpuno vratiti: Vedrana Rudan ima probleme s vidom zbog korone: Lekari kažu da ne znaju o čemu se…

Kurir 08.04.2022
Književnica Vedrana Rudan je, pre skoro dva meseca, zbog koronavirusa ostala poluslepa. U intervjuu za Kurir - prvom oglašavanju za medije nakon svega što ju je zadesilo - Vedrana Rudan je otkrila kako je trenutno. Kako je istakla, ni lekari nemaju… »
Bogati plaču povremeno, a siromašni stalno! Vedrana Rudan za Kurir: Novac je i sloboda i sreća! Lekari su junaci mojih snova

Bogati plaču povremeno, a siromašni stalno! Vedrana Rudan za Kurir: Novac je i sloboda i sreća! Lekari su junaci mojih snova

Kurir 08.04.2022
Širom regiona je pre mesec i po dana odjeknula vest - Vedrana Rudan je, nakon preležane korone, ostala poluslepa. To je javnosti, putem teksta na svom blogu koji je diktirala suprugu, otkrila lično ova poznata književnica, ali mnogi su odmah pomislili… »

Vesti dana »