Povezane vesti

Vesni Goldsvorti uručena nagrada „Momo Kapor”

Vesni Goldsvorti uručena nagrada „Momo Kapor”

Politika 08.04.2022
Nagrade „Momo Kapor” uručena je danas književnici Vesni Goldsvorti za roman „Gvozdena zavesa - Ljunbavna priča” (Geopoetika) u Skupštini grada Beograda. „Veoma sam srećna i počastvovana ovom nagradom. Ipak, pisci su uglavnom najsrećniji… »
U Skupštini grada Beograda uručena nagrada “Momo Kapor”: Laureat Vesna Goldsvorti

U Skupštini grada Beograda uručena nagrada “Momo Kapor”: Laureat Vesna Goldsvorti

Vesti online 08.04.2022
Prestižna nagrada “Momo Kapor” za književnost uručena je književnici Vesni Goldsvorti za roman “Gvozdena zavesa”. Nagradu joj je na svečanosti u Skupštini grada uručio predsednik Upravnog odbora Zadužbine Momo Kapor, akademik i pesnik… »
Vesni Goldsvorti uručena nagrada „Momo Kapor“ za roman „Gvozdena zavesa“

Vesni Goldsvorti uručena nagrada „Momo Kapor“ za roman „Gvozdena zavesa“

Danas 08.04.2022
Nagrada „Momo Kapor“ za književnost uručena je danas u Skupštini Beograda književnici Vesni Goldsvorti za roman „Gvozdena zavesa – Ljubavna priča“. Kako su saopštili organizatori, srebrnu plaketu sa motivom školice i novčanu nagradu… »
Dobitnica nagrade „Momo Kapor“ Vesna Goldsvorti: Pisci su najsrećniji u pidžami

Dobitnica nagrade „Momo Kapor“ Vesna Goldsvorti: Pisci su najsrećniji u pidžami

Nova 08.04.2022
Pisci su najsrećniji u svojoj pidžami u nekom kutku i ja nisam navikla na sve ove kamere, TV, fotoaparate… Prijatno mi je, ali pomalo i neugodno. Zaista ne verujem da sam ovde i vrlo sam srećna što sam prva žena koja je dobila ovu nagradu. Sada… »

Vesti dana »