Povezane vesti

Jeziva ispovest anđele iz Zadruge - "sedeo je sa mnom i posle 5 minuta poginuo": Prvi put progovorila o smrti brata

Jeziva ispovest anđele iz Zadruge - "sedeo je sa mnom i posle 5 minuta poginuo": Prvi put progovorila o smrti brata

Mondo 08.04.2022
Izgubila je rođenog brata pre četiri godine i od tada, kako kaže, nije ista. Izgubila je rođenog brata pre četiri godine i od tada, kako kaže, nije ista. Učesnica Zadruge Anđela Đuričić, koja od početka rijalitija važi za jednog od favorita… »
Sedeo je sa mnom i posle 5 minuta poginuo! Anđela kroz suze govorila o pogibiji brata: Puna kuća ljudi, a kuća prazna bez…

Sedeo je sa mnom i posle 5 minuta poginuo! Anđela kroz suze govorila o pogibiji brata: Puna kuća ljudi, a kuća prazna bez…

Kurir 08.04.2022
Anđela Đuričić otvorila je dušu u radio-emisiji kod Stefana Karića, i tom prilikom progovorila je o porodičnoj tragediji - Vidimo da se između tebe i Mateje smiruju strasti - rekao je Karić. - Jeste, to je sve nekako bilo spontano. Svađali smo… »
Za mariju je bilo koji zet, samo da nisam Ja! Zola progovorio o odnosu sa Kulićima, izneo nove laži Miljaninog dečka!

Za mariju je bilo koji zet, samo da nisam Ja! Zola progovorio o odnosu sa Kulićima, izneo nove laži Miljaninog dečka!

Kurir 08.04.2022
U toku radio-emisija "Sprrrdnja", sa temom "životna priča", Stefan Karić ugostio je Lazara Čolića Zolu. - Kad se desilo sve što se desilo, mene više ništa ne može iznenaditi. Ne znam šta treba da se desi nakon svega, da bi smo se mi iznenadili… »

Vesti dana »