Povezane vesti
Bogosavljević: Za članstvo u EU 46 odsto građana, pozitivan stav ima 21 odsto
Radio sto plus 08.04.2022
Na dvodnevnoj konferenciji „(Pogrešne) percepcije Evropske unije na Zapadnom Balkanu“, Bogosavljević, konsultant agencije Ipsos, rekao je da je istraživanje rađeno u martu ove godine pokazalo da bi 46 odsto građana Srbije glasalo za članstvo u EU na… »
Bogosavljević: Za članstvo u EU 46 odsto građana Srbije
Nova 08.04.2022
Stručnjak za istraživanje javnog mnjenja Srđan Bogosavljević izjavio je da je u svim ekonomijama Zapadnog Balkana znatno manje građana koji imaju pozitivan stav prema EU nego onih koji bi na referendumu glasali za članstvo u Uniji. Na dvodnevnoj… »
Bogosavljević: Za članstvo u EU 46 odsto građana Srbije, pozitivan stav ima 21 odsto
Danas 08.04.2022
U svim ekonomijama Zapadnog Balkana znatno je manje građana koji imaju pozitivan stav prema EU nego onih koji bi na referendumu glasali za članstvo u Uniji, rekao je danas stručnjak za istraživanje javnog mnjenja Srđan Bogosavljević, na dvodnevnoj… »
Bogosavljević: Za članstvo u EU 46 odsto građana Srbije
N1 Info 08.04.2022
Stručnjak za istraživanje javnog mnjenja Srdjan Bogosavljević izjavio je da je u svim ekonomijama Zapadnog Balkana znatno manje građana koji imaju pozitivan stav prema EU nego onih koji bi na referendumu glasali za članstvo u Uniji. Na dvodnevnoj… »
Vesti dana »
Ultimatum od 48 sati: Tramp preti uništenjem iranskih elektrana, ako moreuz ostane zatvoren
BBC News pre 1 satjoš 72 povezane
Mladenci: Koja je simbolika ovog praznika i zašto se danas mese mladenčići?
Glas Zaječara pre 1 satjoš 24 povezane
Bogdanović opet na klupi: Klipersi „slomili“ Dalas, Vukčević brojao do 6
Dnevnik pre 1 satjoš 26 povezanih
Kragujevac: Vremenska prognoza za narednu sedmicu (od 23. do 29. marta)
Pressek pre 4 satijoš 16 povezanih





