Povezane vesti

Piksi: Da sam u Juventusu, uložio bih 100 miliona u Sergeja bez razmišljanja

Piksi: Da sam u Juventusu, uložio bih 100 miliona u Sergeja bez razmišljanja

Nova 09.04.2022
Piksi govorio o transfer sagi sa Sergejom Milinković-Savićem. Pred početak svakog prelaznog roka samo je jedna stvar sigurna poslednjih nekoliko godina. Da će mediji pisati o brojnim klubovima zainteresovanim da dovedu Sergeja Milinković-Savića i da… »
Sergeja bih odveo tamo, platio bih 100.000.000€: Piksi otkrio Italijanima kome fali SMS - "Da sam na njihovom mestu..."

Sergeja bih odveo tamo, platio bih 100.000.000€: Piksi otkrio Italijanima kome fali SMS - "Da sam na njihovom mestu..."

Mondo 09.04.2022
Selektor reprezentacije Srbije nahvalio je fenomenalnog vezistu Lacija. Selektor reprezentacije Srbije nahvalio je fenomenalnog vezistu Lacija. Selektor reprezentacija Srbije Dragan Stojković Piksi imao je u prethodnom periodu dosta posla. Njegovi… »
Piksi iskren: ‘Za Sergeja vredi platiti kartu, može da igra za bilo koji evropski klub!’

Piksi iskren: ‘Za Sergeja vredi platiti kartu, može da igra za bilo koji evropski klub!’

Hot sport 09.04.2022
Selektor je oduševljen sjajnim vezistom! Sergej Milinković-Savić će biti verovatno glavna tema ovog leta kada počne prelazni rok. Priča se da bi karijeru mogao da nastavi u Premijer ligi, a evo šta je rekao selektor reprezentacije Srbije – Dragan… »

Vesti dana »