Povezane vesti

Muka mi je više od toga! Tamara i Teodora ne pričaju 7 godina: Bivša "đavolica" priznala šta danas misli o koleginici!

Muka mi je više od toga! Tamara i Teodora ne pričaju 7 godina: Bivša "đavolica" priznala šta danas misli o koleginici!

Mondo 09.04.2022
Nekada su bile u "Đavolicama" i delile i dobro i zlo. Nekada su bile u "Đavolicama" i delile i dobro i zlo. Tamara Milutinović i Teodora Džehverović nekada su bile članice grupe "Đavolice", a nakon raspada ovog tada popularnog ženskog sastava… »
Muka mi je, ništa se nije promenilo: Tamara Milutinović progovorila o bivšoj drugarici Teodori Džehverović!

Muka mi je, ništa se nije promenilo: Tamara Milutinović progovorila o bivšoj drugarici Teodori Džehverović!

Kurir 09.04.2022
Popularna pevačica Tamara Milutinović otkrila je u kakvim je odnosima sada sa koleginicom Teodorom Džehverović, nakon što su pre nekoliko godina imale sukob. Naime, nakon što se njihova grupa "Đavolice" raspala, u kojoj je pored Tamare i Teodore… »
Tamara Milutinović konačno progovorila o sukobu sa Teodorom Džehverović

Tamara Milutinović konačno progovorila o sukobu sa Teodorom Džehverović

Nova 09.04.2022
Dosta se pisalo o tome da nekadašnje članice grupe Đavolice nisu u dobrim odnosima. Popularna pevačica Tamara Milutinović zaratila je sa koleginicom Teodorom Džehverović nakon raspada grupe „Đavolice“, u kojoj su zajedno pevale sa trećom… »

Vesti dana »

Uživo Rusi su napali; Uništeno je

Uživo Rusi su napali; Uništeno je

B92 pre 19 minutajoš 9 povezanih
Veliki trejd u NBA, Minesota poslala Taunsa u Njujork

Veliki trejd u NBA, Minesota poslala Taunsa u Njujork

Sportski žurnal pre 7 minutajoš 10 povezanih
Svetska antidoping agencija traži dve godine suspenzije za Sinera

Svetska antidoping agencija traži dve godine suspenzije za Sinera

Vesti online pre 37 minutajoš 8 povezanih