Povezane vesti

Drama na mostu u Čačku: Devojka skočila u Zapadnu Moravu, očevici otkrili detalje užasa

Drama na mostu u Čačku: Devojka skočila u Zapadnu Moravu, očevici otkrili detalje užasa

Telegraf 09.04.2022
Kako voda nije dublja od jednog metra, videlo se da stoji u vodi. Prava drama odigrala se na mostu u Čačku, kada je mlađa osoba ženskog pola naočigled prolaznika prešla ogradu i skočila u reku Zapadnu Moravu. - Šetao sam obalom kad sam video… »
Drama u Čačku, devojka skočila sa mosta pred ljudima

Drama u Čačku, devojka skočila sa mosta pred ljudima

Nova 09.04.2022
Večeras između 18 i 18.30 časova devojka je skočila sa mosta u Zapadnu Moravu u Čačku, potvrđeno je portalu Nova.rs u Hitnoj pomoći. „Mi smo je odvezli na Urgentno odeljenje Opšte bolnice Čačak. Ono što smo na licu mesta videli nije životno… »
Devojka koja je skočila sa mosta ima samo 16 godina: Detalji drame u Čačku, ovo joj je spaslo život

Devojka koja je skočila sa mosta ima samo 16 godina: Detalji drame u Čačku, ovo joj je spaslo život

Kurir 09.04.2022
Devojka koja je u ranim večernjim satima skočila sa putničkog mosta na Zapadnoj Moravi u Čačku je maloletna. Ona je nakon što su je iz vode izvukli vatrogasci spasioci hospitalizovana u Opštoj bolnici u Čačku. "Devojka starosti 16 godina… »
Devojka koja je skočila sa mosta ima samo 16 godina: Detalji drame koja se dogodila u Čačku, maloletnica smeštena u…

Devojka koja je skočila sa mosta ima samo 16 godina: Detalji drame koja se dogodila u Čačku, maloletnica smeštena u…

RINA 09.04.2022
Pretraga Registracija Devojka koja je skočila sa mosta ima samo 16 godina: Detalji drame koja se dogodila u Čačku, maloletnica smeštena u jedinicu intenzivnog lečenja i nije životno ugrožena Čačak - Devojka koja je u ranim večernjim satima… »
Devojka koja je pokušala da se ubije u Čačku ima samo 16 godina: Jedna stvar je spasila od davljenja u Moravi

Devojka koja je pokušala da se ubije u Čačku ima samo 16 godina: Jedna stvar je spasila od davljenja u Moravi

Telegraf 09.04.2022
Devojka starosti 16 godina primljena je u Službu urgentne medicine, čačanske bolnice. Devojka koja je u ranim večernjim satima skočila sa putničkog mosta na Zapadnoj Moravi u Čačku je maloletna. Ona je nakon što su je iz vode izvukli vatrogasci… »
Drama u Čačku: Devojka pred prolaznicima skočila sa mosta u Zapadnu Moravu, iz vode je izvlačili vatrogasci

Drama u Čačku: Devojka pred prolaznicima skočila sa mosta u Zapadnu Moravu, iz vode je izvlačili vatrogasci

Blic 09.04.2022
Prava drama odigrala se na mostu u Čačku, kada je mlađa osoba ženskog pola naočigled prolaznika prešla ogradu i skočila u reku Zapadnu Moravu. - Šetao sam obalom kad sam video devojku koja skače u vodu. Kako voda nije dublja od jednog metra… »
Još jedan horor u Čačku: Devojka pred prolaznicima skočila sa mosta u reku Zapadnu Moravu, iz vode je izvlačili vatrogasci…

Još jedan horor u Čačku: Devojka pred prolaznicima skočila sa mosta u reku Zapadnu Moravu, iz vode je izvlačili vatrogasci…

RINA 09.04.2022
Pretraga Registracija Još jedan horor u Čačku: Devojka pred prolaznicima skočila sa mosta u reku Zapadnu Moravu, iz vode je izvlačili vatrogasci spasioci (FOTO) Čačak - Prava drama odigrala se na mostu u Čačku, kada je mlađa osoba ženskog pola… »

Vesti dana »