Povezane vesti
Obradović: Vučić i Đilas se sastaju zbog uvođenja sankcija Rusiji
Pravda 09.04.2022
Budući poslanici Srpskog pokreta Dveri i članovi Predsedništva tog pokreta izrazili su danas, ispred zgrade Vlade Srbije, nezadovoljstvo time što je Srbija na Generalnoj skupštini UN glasala za izbacivanje Rusije iz Saveta UN za ljudska prava i zbog toga… »
Milan Stamatović pozvao Vladu Srbije da povuče glas za izbacivanje Rusije iz Saveta za ljudska prava UN
Danas 09.04.2022
Milan Stamatović, predsednik Zdrave Srbije, pozvao je Vladu Srbije da „preinači odluku kojom je ambasador Srbije u Generalnoj skupštini UN, glasao za izbacivanje Rusije iz Saveta UN za ljudska prava“. Istakavši da su „to protivzakonito učinili tehnička… »
Obradović: Nemam nameru da vodim privatne razgovora sa Vučićem kao Djilas, oni dogovaraju koaliciju
Radio sto plus 09.04.2022
„Kad bude i zvanično u predsedničkom mandatu, jedino što je logično, a na to ga obavezuje Ustav, da prilikom formiranja vlade pozove šefove svih poslaničkih grupa na konsultacije da se vidi ko za nju ima većinu. To su jedini zvanični, demokratski… »
Vesti dana »
„Ne smeš ni da šetaš jer ćemo da te ubijemo“ – Vučić čuo nepostojeće pretnje opozicije pred dolazak u Niš, koji uglavnom zaobilazi
Jugmedia pre 39 minutajoš 24 povezane
Sad stao uz Rusiju: Povukli neočekivan potez i glasali protiv rezulucije
Mondo pre 34 minutajoš 23 povezane
Prevrnuo se čamac sa migrantima kod Slavonskog Broda, troje se utopilo
Radio 021 pre 1 satjoš 19 povezanih





