Povezane vesti

Berluskoni: Duboko sam razočaran ponašanjem Vladimira Putina

Berluskoni: Duboko sam razočaran ponašanjem Vladimira Putina

Radio 021 09.04.2022
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni izjavio je danas da je "duboko razočaran i tužan zbog ponašanja" ruskog predsednika Vladimira Putina, s kojim je nekada bio blizak. "Ne mogu i ne želim da sakrijem da sam duboko razočaran ponašanjem… »
Berluskoni tvrdi da je razočaran u svog prijatelja Putina

Berluskoni tvrdi da je razočaran u svog prijatelja Putina

N1 Info 09.04.2022
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni izjavio je da je "duboko razočaran i tužan zbog ponašanja" ruskog predsednika Vladimira Putina, s kojim je nekada bio blizak, ali sada ima "veoma ozbiljnu odgovornost pred svetom" zbog napada na Ukrajinu… »
Berluskoni razočaran ponašanjem Putina: Znam ga 20 godina i uvek mi se činio kao čovek od demokratije i mira

Berluskoni razočaran ponašanjem Putina: Znam ga 20 godina i uvek mi se činio kao čovek od demokratije i mira

Euronews 09.04.2022
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni izjavio je danas da je izuzetno razočaran i tužan zbog ponasanja ruskog predsednika Vladimira Putina. Berluskoni, koji je godinama imao bliske prijateljske odnose sa ruskim liderom, kazao je da Putin mora da… »
"Putin mi je bio kao mlađi brat, kakva šteta!" Ruskog predsednika napao i prijatelj - Tužan sam i razočaran!

"Putin mi je bio kao mlađi brat, kakva šteta!" Ruskog predsednika napao i prijatelj - Tužan sam i razočaran!

Mondo 09.04.2022
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni izjavio je u subotu da je izuzetno razočaran i tužan zbog ponasanja ruskog predsednika Vladimira Putina. Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni izjavio je u subotu da je izuzetno razočaran i tužan… »
Berluskoni prvi put o Putinu: Tužan sam, delovao je kao čovek demokratije

Berluskoni prvi put o Putinu: Tužan sam, delovao je kao čovek demokratije

Nova 09.04.2022
Bivši premijer Italije Silvio Berluskoni "duboko je razočaran i tužan" zbog ponašanja ruskog predsednika Vladimira Putina, otkrio je danas u svojoj prvoj javnoj izjavi o svom dugogodišnjem ruskom prijatelju od početka invazije na Ukrajinu… »

Vesti dana »