Povezane vesti

Pre svađe Bekute i Šerifović, Karleuša lila suze zbog kandidatkinje VIDEO

Pre svađe Bekute i Šerifović, Karleuša lila suze zbog kandidatkinje VIDEO

Nova 10.04.2022
Kandidatkinja Anastasija Ićurup izazvala je burne reakcije žirija svojim pojavljivanjem u jučerašnjoj epizodi takmičenja "Zvezde Granda". Pevačica je svojim stajlingom podelila mišljenja članova žirija, pa su se Marija Šerifović i Ana Bekuta… »
Oglasila se takmičarka koja je napustila Zvezde Granda: „Moje vreme tek dolazi“

Oglasila se takmičarka koja je napustila Zvezde Granda: „Moje vreme tek dolazi“

Nova 10.04.2022
Anastasija Ićurup, koja je nastupila kao kandidat u "Zvezdama Granda" rešila je da odustane od daljeg takmičenja zbog uvreda koje joj je uputio žiri na račun odevanja. Anastasija se, sada, oglasila na Instagramu i obratila svojim fanovima. „Ako sam… »
Skandal u grandu! Napustila takmičenje nakon uvreda žirija! Marija Šerifović se odmah oglasila - Stojim iza svake reči!

Skandal u grandu! Napustila takmičenje nakon uvreda žirija! Marija Šerifović se odmah oglasila - Stojim iza svake reči!

Mondo 10.04.2022
Učesnica takmičenja "Zvezde Granda", Anastasija Ićurup rešila je da odustane od takmičenja, a ovim povodom se oglasila Marija Šerifović. Učesnica takmičenja "Zvezde Granda", Anastasija Ićurup rešila je da odustane od takmičenja, a ovim povodom… »
Zvezda Granda se oglasila nakon napuštanja takmičenja! Anastasija svima poslala kratku i jasnu poruku!

Zvezda Granda se oglasila nakon napuštanja takmičenja! Anastasija svima poslala kratku i jasnu poruku!

Mondo 10.04.2022
Pevačica koja je nastupila kao kandidat u takmičenju "Zvezde Granda" Anastasija Ićurup iz mesta Melenci rešila je da odustane od daljeg takmičenja zbog uvreda koje joj je uputio žiri na račun odevanja. Pevačica koja je nastupila kao kandidat u… »
Marija Šerifović besna na Bekutu: Takmičarka napustila Zvezde Granda zbog Ane

Marija Šerifović besna na Bekutu: Takmičarka napustila Zvezde Granda zbog Ane

Nova 10.04.2022
Pevačica koja je nastupila u "Zvezdama Granda" Anastasija Ićurup rešila je da odustane zbog uvreda koje joj je uputio žiri na račun njene odevne kombinacije. Članica žirija Ana Bekuta pokrenula je raspravu kada je počela da komentariše stajling… »
Takmičarka se oglasila nakon što je napustila "zvezde Granda" zbog uvreda: "Moje vreme tek dolazi"

Takmičarka se oglasila nakon što je napustila "zvezde Granda" zbog uvreda: "Moje vreme tek dolazi"

Blic 10.04.2022
Anastasija Ićurup, koja je nastupila kao kandidat u "Zvezdama Granda" rešila je da odustane od daljeg takmičenja zbog uvreda koje joj je uputio žiri na račun odevanja. Anastasija se, sada, oglasila na Instagramu i obratila svojim fanovima. "Ako sam… »
Ovako su izgledale takmičarke koje je zbog stajlinga izvređao žiri u Zvezdama Granda (FOTO)

Ovako su izgledale takmičarke koje je zbog stajlinga izvređao žiri u Zvezdama Granda (FOTO)

Vesti online 10.04.2022
Takmičarke Anastasija Ićirup i Maja Đorđević u “Zvezdama Granda” kritikovane su žestoko od strane pojedinih članova, a devojke su se na bini pojavile u provokativnim kostimima. Prvenstveno sukob je izbio između Ane Bekute i Đorđa Davida, a… »
Lateks čizme i gola guza! Zbog njih su članovi žirija žestoko zaratili: "Nemaju više šta da skinu! Neprijatno mi je!"

Lateks čizme i gola guza! Zbog njih su članovi žirija žestoko zaratili: "Nemaju više šta da skinu! Neprijatno mi je!"

Mondo 10.04.2022
Duel Maje Đorđević i Aleksandre Ićurup u takmičenju "Zvezde Granda" izazvao je opšti haos, a njihovi kostimi izazvali su nikad žešću svađu među članovima žirija. Duel Maje Đorđević i Aleksandre Ićurup u takmičenju "Zvezde Granda" izazvao… »
"Ana, smršaj, pa ćeš se i ti ovako obući": Đorđe udario na Bekutu! Pevačica besna: "Ono što ti radiš deci je…

"Ana, smršaj, pa ćeš se i ti ovako obući": Đorđe udario na Bekutu! Pevačica besna: "Ono što ti radiš deci je…

Blic 09.04.2022
Duel Maje Đorđević i Aleksandre Ićurup u "Zvezdama Granda" izazvao je oprečna mišljenja, koja su kulminirala nikad žešćom svađom između članova žirija. Čini se da je pevanje ovoga puta stavljeno po strani, a glavna tema rasprave bila je… »

Vesti dana »