Povezane vesti

Bogdanović zabrinuo srpske navijače: Videćemo da li ćemo Bjelica i ja ući u sastav reprezentacije

Bogdanović zabrinuo srpske navijače: Videćemo da li ćemo Bjelica i ja ući u sastav reprezentacije

Večernje novosti 10.04.2022
BEK Atlante, Bogdan Bogdanović prokomentarisao je nedavnu posetu selektora Svetislava Pešića sa kojim razgovarao o budućnosti u nacionalnom timu. Foto: N.Paraušić - Bili smo na sjajnoj večeri, bio je i Bjelica sa nama. Svi zajedno pravimo dobru… »
Bogdanović: Videćemo da li ćemo Bjelica i ja igrati na Evropskom prvenstvu

Bogdanović: Videćemo da li ćemo Bjelica i ja igrati na Evropskom prvenstvu

Danas 10.04.2022
Igra zaista odlično Bogdan Bogdanović u smiraj regularnog dela seozne u NBA ligi. U sistemu Svetislava Pešića trebalo bi da ima važno mesto ovoga leta na Evropskom prvenstvu, međutim, popularni Bogi nije siguran da će se odazvati pozivu… »
Navijači su se zabrinuli: Bogdan šokirao celu naciju jednom izjavom – ‘Ne znam da li ćemo Bjelica i ja igrati za…

Navijači su se zabrinuli: Bogdan šokirao celu naciju jednom izjavom – ‘Ne znam da li ćemo Bjelica i ja igrati za…

Hot sport 10.04.2022
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović je više puta istakao koliko poštuje Svetislava Pešića. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije, Svetislav Pešić, bio je nedavno u Americi, gde je razgovarao sa našim igračima. As Atlante, Bogdan… »
Kako ovo da shvatimo, da li su sad i Bogdan i Bjelica neizvesni za reprezentaciju?!

Kako ovo da shvatimo, da li su sad i Bogdan i Bjelica neizvesni za reprezentaciju?!

Sportske.net 10.04.2022
Nedavno je selektor reprezentacije Srbije Svetislav Pešić bio na ''američkoj turneji'', zajedno sa Draganom Tarlaćem kako bi razgovarao sa kandidatima za reprezentaciju Srbije koji nastupaju u NBA ligi. U centru pažnje bio je Pešićev razgovor sa… »
Bogdanović odgovorio da li će igrati za Srbiju na EP

Bogdanović odgovorio da li će igrati za Srbiju na EP

Vesti online 10.04.2022
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović izjavio je da se sreo sa selektorom Srbije Svetislavom Pešićem i direktorom reprezentacije Draganom Tarlaćem. Bogdanović je istakao da je večerao sa delegacijom Košarkaškog saveza Srbije zajedno sa Nemanjom… »

Vesti dana »