Povezane vesti

Đilas: Proglašen sam izdajnikom pre nego što sam seo da razgovaram

Đilas: Proglašen sam izdajnikom pre nego što sam seo da razgovaram

Politika 10.04.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas odgovorio je danas delu opozicije koji se protivi njegovom razgovoru sa predsednikom Srbije Aleksandru Vučiću o rešavanju situacije nakon lokalnih izbora u Beogradu, ističući da na taj sastanak ide… »
Cilj razgovora s Vučićem - odbrana izborne volje Beogradjana i smanjenje tenzija

Cilj razgovora s Vučićem - odbrana izborne volje Beogradjana i smanjenje tenzija

Novi magazin 10.04.2022
Lider Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas saopštio je večeras da će razgovarati s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da bi odbranio "volju Beograđana koji su glasali za promene". Đilas je u saopštenju napisao da su njegov cilj "novi… »
"Proglašen sam za izdajnika": Oglasio se Đilas: "Od Vučića neću tražiti ništa osim odbrane izborne volje Beograđana"

"Proglašen sam za izdajnika": Oglasio se Đilas: "Od Vučića neću tražiti ništa osim odbrane izborne volje Beograđana"

Blic 10.04.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas oglasio se nakon što je dobio poziv da sutra u Predsedništvu Srbije razgovara sa Aleksandrom Vučićem, a koji je izazvao lavinu reakcija na političkoj sceni. "Dva puta sam poslednjih godina okupljao… »
Jeremić: Odlazak kod Vučića izuzetno štetan korak

Jeremić: Odlazak kod Vučića izuzetno štetan korak

Euronews 10.04.2022
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić ocenio je da je odlazak kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića, kako je naveo, "izuzetno štetan korak" i apelovao da se od toga odustane. "Dao sam reč da se na ovim izborima neću kandidovati, niti govoriti u… »
"Ovo moram da kažem, dok nije kasno": Jeremić se oglasio povodom sastanka Đilasa i Vučića: Bio bi to IZUZETNO štetan…

"Ovo moram da kažem, dok nije kasno": Jeremić se oglasio povodom sastanka Đilasa i Vučića: Bio bi to IZUZETNO štetan…

Blic 10.04.2022
Vuk Jeremić, predsednik Narodne stranke i koalicioni partner Stranke slobode i pravde, oglasio se povodom najavljenog sastanka Aleksandra Vučića i Dragana Đilasa, poručivši da će pomenuti susret dovesti do "nesagledivih posledica". "Dao sam reč da… »
Jeremić: Odlazak kod Vučića izuzetno štetan korak sa nesagledivim posledicama

Jeremić: Odlazak kod Vučića izuzetno štetan korak sa nesagledivim posledicama

Nova 10.04.2022
Vuk Jeremić, lider Narodne stranke, naveo je da je odlazak kod Aleksandra Vučića izuzetno štetan korak i da apeluje da se od toga odustane. Sutra u 16 sati u zgradi Predsedništva biće održan sastanak Aleksandra Vučića i lidera SSP Dragana… »
Ponoš o sutrašnjem sastanku Vučića i Đilasa: "Nemam stomak za postizborno šibicarenje"

Ponoš o sutrašnjem sastanku Vučića i Đilasa: "Nemam stomak za postizborno šibicarenje"

Blic 10.04.2022
"S ovom vlašću se ne sarađuje, ova vlast se ruši, nemam stomak za takvu kombinatoriku koja bi možda bila u interesu određenih partija, ali ne i Srbije", izjavio je predsednički kandidat koalicije Ujedinjeni za pobedu Srbije Zdravko Ponoš… »
Ponoš o sastanku Đilasa i Vučića: Sa ovom vlašću se ne pregovara, ona se ruši

Ponoš o sastanku Đilasa i Vučića: Sa ovom vlašću se ne pregovara, ona se ruši

Nova 10.04.2022
S ovom vlašću se ne sarađuje, ova vlast se ruši, nemam stomak za takvu kombinatoriku koja bi možda bila u interesu određenih partija, ali ne i Srbije, izjavio je predsednički kandidat koalicije Ujedinjeni za pobedu Srbije Zdravko Ponoš ekskluzivno… »
Ponoš: Nemam stomak za postizborno šibicarenje

Ponoš: Nemam stomak za postizborno šibicarenje

N1 Info 10.04.2022
S ovom vlašću se ne sarađuje, ova vlast se ruši, nemam stomak za takvu kombinatoriku koja bi možda bila u interesu određenih partija, ali ne i Srbije, izjavio je predsednički kandidat koalicije Ujedinjeni za pobedu Srbije Zdravko Ponoš ekskluzivno… »

Vesti dana »