Povezane vesti

"Mitrović? Ma, on je fantastičan!"

"Mitrović? Ma, on je fantastičan!"

Sportske.net 10.04.2022
Aleksandar Mitrović igra fantastično ove sezone u Čempionšipu, postigao je 38 golova i ne planira tu da stane. "On je fenomenalan! Ja sam mu pred početak sezone jasno rekao šta očekujem od njega i šta je naša filozofija, na koji način može da… »
Aleksandar Mitrović "nije normalan" Silva jasan - "Takvog nema ni Premijer liga"

Aleksandar Mitrović "nije normalan" Silva jasan - "Takvog nema ni Premijer liga"

Večernje novosti 10.04.2022
SRPSKI fudbaler Aleksandar Mitrović ima iza sebe fantastičnu sezonu u kojoj pomera granice. Postigao je čak 38 pogodaka u 39 odigranih mečeva. FOTO: AP Trener tima Marko Silva pun je hvalospeva na račun srpskog fudbalera. - On je fenomenalan! Ja sam… »
Najbolji opis Aleksandra Mitrovića - "to nije normalno"! Portugalac svima poručio: Takvog igrača nema ni u Premijer ligi

Najbolji opis Aleksandra Mitrovića - "to nije normalno"! Portugalac svima poručio: Takvog igrača nema ni u Premijer ligi

Mondo 10.04.2022
Aleksandar Mitrović dominira, a sprema se da to radi i u Premijer ligi. Aleksandar Mitrović dominira, a sprema se da to radi i u Premijer ligi. Aleksandar Mitrović ove sezone u Čempionšipu pomera sve granice! Snažni napadač iz Smedereva je do sada… »

Vesti dana »