Povezane vesti

Monte Karlo - Očajan set Krajinovića, Lajović odličnom igrom u drugom kolu!

Monte Karlo - Očajan set Krajinovića, Lajović odličnom igrom u drugom kolu!

Sportske.net 10.04.2022
Dušan Lajović je u međusobnim susretima sa Filipom Krajinovićem izjednačio na 2:2 pošto je danas u Monte Karlu slavio sa 2:0 u setovima pokazavši tako da mu u ovom trenutku verovatno najviše odgovara šljaka u odnosu na tvrđe podloge. Danas je… »
Spektakl Srbina - poen za TV špice u Monte karlu: Lajović "bacio" magiju kao da je Federer, i sudija u neverici! (video)

Spektakl Srbina - poen za TV špice u Monte karlu: Lajović "bacio" magiju kao da je Federer, i sudija u neverici! (video)

Mondo 10.04.2022
Ovaj poen je obeležio meč Lajovića i Krajinovića. Ovaj poen je obeležio meč Lajovića i Krajinovića. Počeo je prvi masters u sezoni šljake, Novak Đoković je dobio svog rivala u drugom kolu Monte Karla, a saznali smo i ime pobednika srpskog… »
Đoković: Još uvek sam motivisan da se takmičim

Đoković: Još uvek sam motivisan da se takmičim

Beta 10.04.2022
Srpski teniser Novak Djoković izjavio je danas da je i dalje motivisan da se takmiči, kao i da je poslednjih pet meseci bilo veoma izazovno za njega.  "Nedostaje mi takmičenje, još uvek osećam motivaciju da budem na terenu i igram protiv najboljih… »
Srpski derbi u Monte Karlu pripao Lajoviću

Srpski derbi u Monte Karlu pripao Lajoviću

Vesti online 10.04.2022
Masters u Monte Karlu, već na startu, video je srpski okršaj – Dušan Lajović je uspeo da se plasira u drugo kolo turnira tako što je savladao Filipa Krajinovića u dva seta – 6:2, 7.6(4). Susret je trajao 105 minuta, a viđena su dva različita… »
Novak: Pokušaću da ostanem prvi koliko god je to moguće

Novak: Pokušaću da ostanem prvi koliko god je to moguće

N1 Info 10.04.2022
Prvi teniser sveta Novak Đoković na startu Mastersa u Monte Karlu sastaće se sa 45. igračem sveta, Alehandrom Davidovičem Fokinom. Španac je na startu turnira u Kneževini pobedio Markosa Girona 7:5, 6:3 i u utorak će biti prvi Đokovićev rival u… »
Đoković: Rolan Garos glavni cilj, nisam očekivao "broj 1"

Đoković: Rolan Garos glavni cilj, nisam očekivao "broj 1"

Dnevnik 10.04.2022
MONTE KARLO: Radujem se što ću ponovo na teren, nadam se da neću ostati na šest mečeva u poslednjih šest meseci. Želim da se takmičim, jasno mi je da će mi biti potrebno malo vremena, a Rolan Garos je glavni cilj, rekao je najbolji teniser sveta… »
Lajović eliminisao Krajinovića u Monte Karlu

Lajović eliminisao Krajinovića u Monte Karlu

N1 Info 10.04.2022
Dušan Lajović savladao je Filipa Krajinovića 6:2, 7:6 (7:4) u srpskom derbiju u prvom kolu turnira u Monte Karlu. U prvom setu viđena je potpuna dominacija Lajovića. Napravio je brejk u trećem gemu, a gemove na svoj servis je lako čuvao. Ponovo… »
Đokovićevo emotivno obraćanje: Poslednji meseci su bili teški

Đokovićevo emotivno obraćanje: Poslednji meseci su bili teški

Nova 10.04.2022
Nole otvorio dušu. Novak Đoković, najbolji teniser sveta, obratio se javnosti pred početak turnira u Monte Karlu. „Nadam se da neću ostati na šest odigranih mečeva za šest meseci. Nedostaje mi takmičenje. Još uvek osećam potrebu da budem deo… »
Šesta titula u karijeri za nekada sedmog igrača sveta

Šesta titula u karijeri za nekada sedmog igrača sveta

Sport klub 10.04.2022
Belgijski teniser David Gofan osvojio je šestu ATP titulu u singlu u karijeri – 31-godišnjak iz Liježa je u finalu ATP turnira u Marakešu rezultatom 2-1 posle preokreta bio bolji od Slovaka Aleksa Molčana, 65. igrača sveta. Gofan, trenutno 74. na… »
Dve titule u roku od 7 dana: Najtalentovaniji srpski teniser razbija u Turskoj - njegova forma je strašna!

Dve titule u roku od 7 dana: Najtalentovaniji srpski teniser razbija u Turskoj - njegova forma je strašna!

Mondo 10.04.2022
Mladi Hamad Međedović osvojio i drugu titulu na fjučersima, na istom mestu na kojem je slavio prošle nedelje. Mladi Hamad Međedović osvojio i drugu titulu na fjučersima, na istom mestu na kojem je slavio prošle nedelje. Najtalentovaniji srpski… »
Novak: Rolan Garos mi je inspiracija da igram najbolji tenis

Novak: Rolan Garos mi je inspiracija da igram najbolji tenis

Vesti online 10.04.2022
Novak Đoković će u Monte Karlu odigrati tek drugi turnir u sezoni. Nema sumnje da je Novak nedostajao svima na terenu, a u kneževini će imati priliku da se bori za treću titulu u karijeri na tom turniru. Novak će turnir početi od drugog kola… »
Lajović bolji od Krajinovića u Monte Karlu

Lajović bolji od Krajinovića u Monte Karlu

Sport klub 10.04.2022
Dušan Lajović savladao je Filipa Krajinovića 6:2, 7:6 (7:4) u srpskom derbiju u prvom kolu turnira u Monte Karlu. U prvom setu viđena je potpuna dominacija Lajovića. Napravio je brejk u trećem gemu, a gemove na svoj servis je lako čuvao. Ponovo… »
„Nisam očekivao da ću ostati broj 1 bez mečeva, sreća…“

„Nisam očekivao da ću ostati broj 1 bez mečeva, sreća…“

Sport klub 10.04.2022
Prvi teniser sveta Novak Đoković na startu Mastersa u Monte Karlu sastaće se sa 45. igračem sveta, Alehandrom Davidovičem Fokinom. Španac je na startu turnira u Kneževini pobedio Markosa Girona 7:5, 6:3 i u utorak će biti prvi Đokovićev rival u… »
Đoković otkrio najvažniji cilj ove godine: Novakova poruka Nadalu i rivalima - "Taj trofej mi je inspiracija!"

Đoković otkrio najvažniji cilj ove godine: Novakova poruka Nadalu i rivalima - "Taj trofej mi je inspiracija!"

Mondo 10.04.2022
Najbolji teniser sveta obratio se medijima pred početak mastersa u Monte Karlu. Najbolji teniser sveta obratio se medijima pred početak mastersa u Monte Karlu. Prošlo je tačno 45 dana otkako je Novak Đoković odigrao svoj poslednji meč, u… »
"Ja sam odrastao na šljaci u Srbiji": Novak Đoković otvorio dušu pred start Monte Karla

"Ja sam odrastao na šljaci u Srbiji": Novak Đoković otvorio dušu pred start Monte Karla

Večernje novosti 10.04.2022
Novak Đoković će posle višemesečne pauze i samo tri zvanična meča u 2022. godini ponovo na teren i to u Monte Karlu. Srbin će Masters otvoriti protiv Alehandra Davidoviča Fokine, a budući da je turnir već počeo Novak je danas izašao pred… »
Novak saznao ime rivala u Monte Karlu i mora da ga pobedi da bi ostao prvi

Novak saznao ime rivala u Monte Karlu i mora da ga pobedi da bi ostao prvi

Nova 10.04.2022
Poznato je ko je prva prepreka na putu ka Novakovom ostanku na prvom mestu ATP liste. Španski teniser Alehandro Davidovič Fokina prvi je rival Novaka Đokovića u Monte Karlu. On je pobedio Markosa Džirona u meču prvog kola mastersa u kneževini sa… »
Đoković se vraća protiv 45. igrača sveta!

Đoković se vraća protiv 45. igrača sveta!

Sport klub 10.04.2022
Najbolji teniser planete Novak Đoković vratiće se ATP turnirima naredne nedelje na mastersu u Monte Karlu, a rival će mu u drugom kolu ovog turnira biti španski predstavnik Alehandro Davidovič Fokina, koji je u prvom kolu eliminisao Amerikanca… »
Poznat Đokovićev protivnik na povratku, španski „šljakaš“

Poznat Đokovićev protivnik na povratku, španski „šljakaš“

N1 Info 10.04.2022
Najbolji teniser planete Novak Đoković vratiće se ATP turnirima naredne nedelje na mastersu u Monte Karlu, a rival će mu u drugom kolu ovog turnira biti španski predstavnik Alehandro Davidovič Fokina, koji je u prvom kolu eliminisao Amerikanca… »
Nezgodno! Novaka na povratku čeka četvrtfinalista Rolan Garosa: Đoković za 4 meseca odigrao tri meča, evo kad ga gledamo

Nezgodno! Novaka na povratku čeka četvrtfinalista Rolan Garosa: Đoković za 4 meseca odigrao tri meča, evo kad ga gledamo

Mondo 10.04.2022
Španac se plasirao u drugo kolo mastersa u Monte Karlu, a Novak bi trebalo da svoj prvi meč posle 47 dana odigra u utorak. Španac se plasirao u drugo kolo mastersa u Monte Karlu, a Novak bi trebalo da svoj prvi meč posle 47 dana odigra u utorak. Novak… »
Poznat prvi Đokovićev protivnik u Monte Karlu

Poznat prvi Đokovićev protivnik u Monte Karlu

Vesti online 10.04.2022
Alehandro Davidovič Fokina biće prvi protivnik Novaka Đokovića na Mastersu u Monte Karlu. Španac je u meču punom preokreta savladao Markosa Đirona iz Sjedinjenih Američkih Država sa – 7:5, 6:3. Fokina je za 99 minuta uspeo da savlada svog… »
FOTO Pune tribine na treningu Đokovića, kao da je finale Monte Karla

FOTO Pune tribine na treningu Đokovića, kao da je finale Monte Karla

Nova 10.04.2022
Malo igrača može da se pohvali ovakvom popularnošću, iako često vidimo da publika strasnije navija za njegove rivale. Najbolji teniser planete Novak Đoković privukao je mnogo pažnje u Monte Karlu. On već nekoliko dana trenira u kneževini i… »
Đoković saznaje prvog rivala, srpski derbi na startu Monte Karla

Đoković saznaje prvog rivala, srpski derbi na startu Monte Karla

Nova 10.04.2022
Kreće spektakl na evropskoj šljaci. U nedelju počinje masters u Monte Karlu, prvi veliki turnir na šljaci ove sezone, a prvi nosilac Novak Đoković je slobodan u prvom kolu. On će saznati i prvog protivnika na tek drugom turniru koji igra ove… »

Vesti dana »