Povezane vesti

Pio je dve litre votke dnevno! Ćerka pokojnog pevača u suzama otkrila kakav je bio njen poslednji dan sa ocem, otkrila uzrok…

Pio je dve litre votke dnevno! Ćerka pokojnog pevača u suzama otkrila kakav je bio njen poslednji dan sa ocem, otkrila uzrok…

Kurir 10.04.2022
Pevačica i učesnica aktuelne sezone rijalitija "Zadruga", Sandra Rešić, govorila je u svojoj ispovesti o odnosu sa ocem, pokojnim pevačem Ninom Rešićem. Šta si ga pitala kada si ga prvi put videla? - Ništa, on je mene pitao da li ga volim, ja sam… »
Ćerka pokojnog Nina o ocu: Pio je dva litra votke, ništa mi nije dao

Ćerka pokojnog Nina o ocu: Pio je dva litra votke, ništa mi nije dao

Nova 10.04.2022
Pevačica Sandra Rešić, govorila je u svojoj ispovesti o odnosu sa ocem, pokojnim pevačem Ninom Rešićem. Pevačica je otkrila šta ga je pitala kada ga je prvi put videla. „Ništa, on je mene pitao da li ga volim, ja sam rekla ne. Nikako nisam… »
Oca upoznala kad je ženio drugu ženu, s majkom se 12 puta selila: Ostale smo na ulici bez para, a on je bio zvezda!

Oca upoznala kad je ženio drugu ženu, s majkom se 12 puta selila: Ostale smo na ulici bez para, a on je bio zvezda!

Mondo 10.04.2022
Sandra Rešić otkrila sve o teškoj materijalnoj situaciji u kojoj su se našle ona i njena majka. Sandra Rešić otkrila sve o teškoj materijalnoj situaciji u kojoj su se našle ona i njena majka Pevačica i učesnica aktuelne sezone Zadruge 5, Sandra… »
Upoznala sam ga dan pred njegovu svadbu! Sandra Rešić se rasula u komade dok je iznosila detalje o svom ocu za koje javnost…

Upoznala sam ga dan pred njegovu svadbu! Sandra Rešić se rasula u komade dok je iznosila detalje o svom ocu za koje javnost…

Alo 10.04.2022
Šokantna ispovest. U emisija "Premija Vikend Specijal", Sandra Rešić je ogolila dušu o svom privatnom životu i iznela najsitnije detalje svog privatnog života za koje javnost nikada nije saznala. Pevačica je kroz plač ispričala i najsitnije… »
Potresna ispovest sandre Rešić! Pevačica u suzama o izbacivanju iz stana i ocu ninu: Otkrila detalje koje javnost nikad nije…

Potresna ispovest sandre Rešić! Pevačica u suzama o izbacivanju iz stana i ocu ninu: Otkrila detalje koje javnost nikad nije…

Kurir 10.04.2022
Pevačica i učesnica aktuelne sezone "Zadruge 5", Sandra Rešić, otvorila je dušu pred kamerama i ispričala svoju potresnu životnu priču, i otkrila detalje poznastva sa ocem, pokojnim pevačem Ninom Rešićem. Šta si u životu mnogo platila? - Onda… »

Vesti dana »