Povezane vesti

Makron zaoštrio ton u prvom obraćanju: Nije još gotovo! Želimo jaku Francusku koja nema samo populiste za saveznike u…

Makron zaoštrio ton u prvom obraćanju: Nije još gotovo! Želimo jaku Francusku koja nema samo populiste za saveznike u…

Kurir 10.04.2022
Aktuelni predsednik Francuske Emanuel Makron pozdravio je "sve kandidate koji su učestvovalli u prvom krugu" i pozvao na formiranje "velikog pokreta jedinstva i akcije" u svom prvom obraćanju nakon zatvaranja birališta. Makron se obratio iz svog štaba… »
Prva izjava Makrona posle preliminarnih rezultata predsedničkih izbora

Prva izjava Makrona posle preliminarnih rezultata predsedničkih izbora

Telegraf 10.04.2022
Pravo glasa u prvom krugu imalo je 47,8 miliona glasača. Predsednik Francuske Emanuel Makron zahvalio je večeras svim građanima koji su glasali za njega u prvom krugu predsedničkih izbora. U narednih 15 dana ne treba da štedimo trud jer ništa nije… »
Prvo obraćanje Makrona: „Nismo još pobedili“

Prvo obraćanje Makrona: „Nismo još pobedili“

Nova 10.04.2022
Predsednik Francuske Emanuel Makron zahvalio je večeras svim građanima koji su glasali za njega u prvom krugu predsedničkih izbora. „Vaše poverenje me obavezuje. Možete računati na mene da ću realizovati ovaj projekat napretka, francuske i… »
Prva izjava Makrona posle izbora u Francuskoj: Naredne dve nedelje biće odlučujuće za našu zemlju i Evropu

Prva izjava Makrona posle izbora u Francuskoj: Naredne dve nedelje biće odlučujuće za našu zemlju i Evropu

Euronews 10.04.2022
Predsednik Francuske Emanuel Makron zahvalio je večeras svim građanima koji su glasali za njega u prvom krugu predsedničkih izbora. "Vaše poverenje me obavezuje. Možete računati na mene da ću realizovati ovaj projekat napretka, francuske i evropske… »

Vesti dana »