Povezane vesti

On je čovek koji je pucao na mene da bi mi oduzeo život! Milan Beko se u sudnici okrenuo prema optuženom Zdravkoviću i…

On je čovek koji je pucao na mene da bi mi oduzeo život! Milan Beko se u sudnici okrenuo prema optuženom Zdravkoviću i…

Kurir 11.04.2022
U Apelacionom sudu u Beogradu danas su održane završne reči na suđenju optuženom Aleksandra Zdravkovića, koji se tereti za pokušaj ubistva biznismena Milana Beka 2014.godine na Senjaku. Beko je danas pred sudom izjavio da ostaje pri svemu što je… »
Beko: Zdravković je osoba koja je pucala na mene

Beko: Zdravković je osoba koja je pucala na mene

RTV 11.04.2022
BEOGRAD - Biznismen Milan Beko ponovio je danas u Apelacionom sudu u Beogradu da je optuženi za pokušaj njegovog ubistva 14. novembra 2014. godire Aleksandar Zdravković osoba koja je na njega pucala. "Ovo je osoba koja je na mene pucala i pokušala da… »
Milan Beko stigao u sud: Biznismen svedoči o pucnjavi na Senjaku

Milan Beko stigao u sud: Biznismen svedoči o pucnjavi na Senjaku

Nova 11.04.2022
Milan Beko stigao je danas u Apelacioni sud u Beogradu gde treba da svedoči u drugostepenom postupku protiv Aleksandra Zdravkovića koji je prvostepenom presudom osuđen na devet godina zatvora zbog pokušaja ubistva biznismena novembra 2014. godine… »
Beko u sudnici pokazivao na Zdravkovića: „Ovo je osoba koja je pucala na mene“

Beko u sudnici pokazivao na Zdravkovića: „Ovo je osoba koja je pucala na mene“

Nova 11.04.2022
Biznismen Milan Beko ponovio je danas u Apelacionom sudu u Beogradu da je optuženi za pokušaj njegovog ubistva 14. novembra 2014. godine Aleksandar Zdravković osoba koja je na njega pucala. „Ovo je osoba koja je na mene pucala i pokušala da mi… »
Beko i Zdravković stigli u sud: Biznismen danas svedoči o pucnjavi na Senjaku u kojoj je ranjen! (foto+video)

Beko i Zdravković stigli u sud: Biznismen danas svedoči o pucnjavi na Senjaku u kojoj je ranjen! (foto+video)

Kurir 11.04.2022
Biznismen Milan Beko pojavio se u Apelacionom sudu, na suđenju Aleksandru Zdravkoviću, nekadašnjem članu "zemunskog" klana, optuženom da je pokušao da ga ubije u novembru 2014. godine. Beko se pojavio pred sudom desetak minuta pre početka sednice… »
Beko danas svedoči protiv Zdravkovića za pokušaj ubistva

Beko danas svedoči protiv Zdravkovića za pokušaj ubistva

Telegraf 11.04.2022
Treba da posvedoči čega se seća u vezi sa napadom na njega. Biznismen Milan Beko stigao je danas u Apelacioni sud u Beogradu gde treba da svedoči u drugostepenom postupku protiv Aleksandra Zdravkovića koji je prvostepenom presudom osuđen na devet… »
Beko danas svedoči u sudu: Bivšeg "zemunca" terete za pokušaj ubistva biznismena 2014. godine

Beko danas svedoči u sudu: Bivšeg "zemunca" terete za pokušaj ubistva biznismena 2014. godine

Kurir 11.04.2022
Suđenje nekadašnjem pripadinku "zemunskog klana" Aleksandru Zdravkoviću za pokušaj ubistva Milana Beka, trebalo bi da se održi danas u Apelacionom sudu u Beogradu, a na ovo ročište pozvan je oštećeni biznismen. Podsetimo, Zdravković je… »

Vesti dana »