Povezane vesti

Urošević produžio ugovor sa crno-belima: Još samo titulu da osvojim

Urošević produžio ugovor sa crno-belima: Još samo titulu da osvojim

Sportski žurnal 11.04.2022
Partizan posle „regularnog” dela sezone zauzima drugo mesto na tabeli Super lige Srbije sa 79 bodova, i ima dva manje od vodeće Crvene zvezde, pred „večiti” derbi. Fudbaler Partizana Slobodan Urošević produžio je danas ugovor sa klubom na… »
Važan potpis u humskoj: Urošević još dve godine u Partizanu

Važan potpis u humskoj: Urošević još dve godine u Partizanu

Hot sport 11.04.2022
Slobodan Urošević, levi bek Partizana, danas je i zvanično, u prisustvu sportskog direktora Ivice Ilieva, potpisao produžetak saradnje sa klubom na još dve godine. „Srećan sam što sam produžio ugovor sa klubom u kome sam proveo izazovne i lepe 4… »
Još da osvojim titulu sa partizanom! Važan potpis u Humskoj - Iliev pružio ruku jednom od lidera crno-belih!

Još da osvojim titulu sa partizanom! Važan potpis u Humskoj - Iliev pružio ruku jednom od lidera crno-belih!

Mondo 11.04.2022
"Zahvalan sam na prilici da nastavim da branim boje Partizana!" "Zahvalan sam na prilici da nastavim da branim boje Partizana!" Usred burnog fudbalskog dana, Partizan je objavio važan potpis - levi bek Slobodan Urošević (27) potpisao je novi ugovor… »
Urošević produžio ugovor: Nadam se tituli, samo to nisam ostvario sa Partizanom

Urošević produžio ugovor: Nadam se tituli, samo to nisam ostvario sa Partizanom

Nova 11.04.2022
Ima još jednu veliku želju sa crno-belima. Fudbaler Partizana Slobodan Urošević produžio je danas ugovor sa klubom na još dve godine, preneo je beogradski klub. „Srećan sam što sam produžio ugovor sa klubom u kome sam proveo izazovne i lepe… »
Sada je i zvanično: Urošević još dve godine u Partizanu!

Sada je i zvanično: Urošević još dve godine u Partizanu!

Večernje novosti 11.04.2022
SLOBODAN UROŠEVIĆ, levi bek Partizana, danas je i zvanično, u prisustvu generalnog direktora FK Partizan g. Miloša Vazure, potpisao produžetak saradnje sa klubom na još dve godine. FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović - Srećan sam što sam… »
Urošević produžio ugovor sa Partizanom

Urošević produžio ugovor sa Partizanom

Sport klub 11.04.2022
Levi bek Partizana Slobodan Urošević u ponedeljak je i zvanično potpisao produžetak saradnje sa klubom na još dve godine. „Srećan sam što sam produžio ugovor sa klubom u kome sam proveo izazovne i lepe četiri i po godine, okružen sjajnim… »

Vesti dana »