Povezane vesti

Iskorišćeni! Besni na Đilasa jer ih je zloupotrebio i samovoljno tražio i otišao na sastanak sa Vučićem

Iskorišćeni! Besni na Đilasa jer ih je zloupotrebio i samovoljno tražio i otišao na sastanak sa Vučićem

Kurir 11.04.2022
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas iskoristio je i zloupotrebio ostale kolege iz opozicije i preko njihove grbače samovoljno otišao da razgovara s predsednikom Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandrom Vučićem. Đilas kod Vučića ide… »
Počeo sastanak Vučića i Đilasa

Počeo sastanak Vučića i Đilasa

Politika 11.04.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas stigao je u zgradu Predsedništva Srbije gde se sastaje sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, sa kojim će, kako je ranije najavio, razgovarati o rešavanju političke krize u Beogradu… »
Izbori u Srbiji 2022: Zašto je neobično da vlast i opozicija razgovaraju

Izbori u Srbiji 2022: Zašto je neobično da vlast i opozicija razgovaraju

Južne vesti 11.04.2022
Fonet Đilas i Vučić Predsednik Srbije i jedan od lidera opozicije u Srbiji već godinama nisu bili za istim stolom, ali je došlo vreme da se te stvari promene. Sastanak predsednika Srpske napredne stranke Aleksandra Vučića i lidera najveće… »
Đilas: Jedino rešenje za Beograd su novi izbori

Đilas: Jedino rešenje za Beograd su novi izbori

Dnevnik 11.04.2022
BEOGRAD: Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je posle sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da su izbori jedino rešenje za političku krizu u Beogradu i da je razgovor sa Vučićem imao smisla ako dovede do… »
Đilas se sastao sa Vučićem: Jedino rešenje za Beograd su novi izbori

Đilas se sastao sa Vučićem: Jedino rešenje za Beograd su novi izbori

Vesti online 11.04.2022
Izneo sam zahtev da Beograd mora da ima nove izbore do kraja godine, jer ova vlast nema legitimitet, izjavio je predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas posle sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Predsednik SSP rekao je… »
Đilas na sastanku sa Vučićem tražio nove izbore u Beogradu

Đilas na sastanku sa Vučićem tražio nove izbore u Beogradu

Slobodna Evropa 11.04.2022
Lider opozicione "Stranke slobode i pravde" Dragan Đilas izjavio je 11. aprila nakon sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i liderom Srpske napredne stranke (SNS) da je razgovor bio težak i da je ponovio svoj zahtev da u Beogradu ponovo… »
VIDEO Đilas: Ne može da se napravi vlast u Beogradu, odnos je 55:55

VIDEO Đilas: Ne može da se napravi vlast u Beogradu, odnos je 55:55

Nova 11.04.2022
Dragan Đilas sasatao se danas sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, nakon čega je održao konferenciju za medije ispred zgrade Predsedništva i tom prilikom govorio je o detaljima razgovora sa predsednikom Vučićem, o političkoj krizi nastaloj… »
Lutovac: Đilas nas ništa nije pitao, bili smo protiv susreta sa Vučićem

Lutovac: Đilas nas ništa nije pitao, bili smo protiv susreta sa Vučićem

Nova 11.04.2022
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac rekao je da je susret Aleksandra Vučića i Dragana Đilasa doživeo kao susret dva predsednika političkih stranaka, a ne kao susret predsednika države sa predsednikom jedne političke stranke. „Ako je… »
Đilas: Vučić me saslušao, rekao da će do kraja nedelje da saopšti svoj stav

Đilas: Vučić me saslušao, rekao da će do kraja nedelje da saopšti svoj stav

Novi magazin 11.04.2022
Lider SSP Dragan Đilas rekao je, nakon sastanka u Predsedništvu sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, da je izneo zahtev za novim izborima u Beogradu do kraja ove godine. Saslušao me i rekao da će razgovarati sa svojim stranačkim kolegama i da će… »
Završen sastanak u predsedništvu. Đilas se oglasio (video)

Završen sastanak u predsedništvu. Đilas se oglasio (video)

Pravda 11.04.2022
U zgradi Predsedništva održan je sastanak predsednika Srbije i lidera SNS-a Aleksandra Vučića i predsednika Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa. Izneo sam zahtev da Beograd mora da ima nove izbore do kraja godine, izjavio je Đilas nakon sastanka… »
Lutovac: Đilas nas ništa nije pitao, bili smo protiv njegovog susreta sa Vučićem

Lutovac: Đilas nas ništa nije pitao, bili smo protiv njegovog susreta sa Vučićem

N1 Info 11.04.2022
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac rekao je da je susret Aleksandra Vučića i Dragana Đilasa doživeo kao susret dva predsednika političkih stranaka, a ne kao susret predsednika države sa predsednikom jedne političke stranke. "Ako je… »
Đilas: Vučić me saslušao, rekao da će do kraja nedelje da saopšti svoj stav

Đilas: Vučić me saslušao, rekao da će do kraja nedelje da saopšti svoj stav

N1 Info 11.04.2022
Lider SSP Dragan Đilas rekao je, nakon sastanka u Predsedništvu sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, da je izneo zahtev za novim izborima u Beogradu do kraja ove godine. Saslušao me i rekao da će razgovarati sa svojim stranačkim kolegama i da će… »
Đilas: Tražio sam nove izbore u Beogradu, Vučić je rekao da će do kraja nedelje izneti svoj stav

Đilas: Tražio sam nove izbore u Beogradu, Vučić je rekao da će do kraja nedelje izneti svoj stav

Euronews 11.04.2022
Lider stranke Slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je danas, nakon sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da je izneo zahtev da do kraja godine budu održani novi izbori u Beogradu. On je novinarima, nakon sastanka koji je trajao nešto… »
Završen sastanak Vučića i Đilasa: Tema izbori u Beogradu

Završen sastanak Vučića i Đilasa: Tema izbori u Beogradu

Al Jazeera 11.04.2022
U Predsjedništvu Srbije završen je sastanak predsjednika Aleksandra Vučića i predsjednika Stranke slobode i pravde, Dragana Đilasa. Đilas, čija je stranka dio liste “Ujedinjeni za pobjedu Beograda”, rekao je da će tema bilo rješavanje… »
Đilas: Tražio sam nove izbore u Beogradu, Vučić će do kraja nedelje saopštiti svoj stav /foto/

Đilas: Tražio sam nove izbore u Beogradu, Vučić će do kraja nedelje saopštiti svoj stav /foto/

Sputnik 11.04.2022
U zgradi Predsedništva održan je sastanak predsednika Srbije i lidera SNS-a Aleksandra Vučića i predsednika Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa. "Izneo sam zahtev da Beograd mora da ima nove izbore do kraja godine", izjavio je Đilas nakon… »
Djilas: Tražio sam nove izbore, ako neko iz opozicije preleti u vlast, ona nije legitimna

Djilas: Tražio sam nove izbore, ako neko iz opozicije preleti u vlast, ona nije legitimna

Radio sto plus 11.04.2022
Djilas je rekao da se sa Vučićem nije saglasio o mnogo tema, ali jeste oko toga da su pred Srbijom veliki izazovi jer se svet podelio, kao i da je za svaku vlast bitno da ima legitimitet i legalnost. Dodao je da deo opozicionih stranaka može sada da… »
Završen sastanak u predsedništvu. Đilas se oglasio (video)

Završen sastanak u predsedništvu. Đilas se oglasio (video)

Pravda 11.04.2022
U zgradi Predsedništva održan je sastanak predsednika Srbije i lidera SNS-a Aleksandra Vučića i predsednika Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa. Izneo sam zahtev da Beograd mora da ima nove izbore do kraja godine, izjavio je Đilas nakon sastanka… »
Đilas: Tražio sam nove izbore u Beogradu, Vučić će odlučiti do kraja nedelje

Đilas: Tražio sam nove izbore u Beogradu, Vučić će odlučiti do kraja nedelje

Nova 11.04.2022
Izneo sam zahtev da Beograd mora da ima nove izbore do kraja godine, jer ova vlast nema legitimitet, izjavio je predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas nakon sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Predsednik SSP rekao je… »
Đilas: Tražio sam nove izbore, ako neko iz opozicije preleti u vlast, ona nije legitimna

Đilas: Tražio sam nove izbore, ako neko iz opozicije preleti u vlast, ona nije legitimna

Beta 11.04.2022
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Djilas izjavio je nakon sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da je razgovor bio težak, da je on ponovio svoj zahtev da u Beogradu ponovo budu organizovani izbori kako bi vlast bila legitimna, a da… »
Dragan Đilas stigao u Predsedništvo na sastanak s Vučićem

Dragan Đilas stigao u Predsedništvo na sastanak s Vučićem

N1 Info 11.04.2022
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas stigao je na Andrićev venac na sastanak sa predsednikom Aleksandrom Vučićem. Ispred predsedništva su i brojne medijske ekipe. Đilas je juče izjavio da je iz Vučičevog kabineta pozvan na sastanak o… »
Počeo sastanak Vučića i Đilasa

Počeo sastanak Vučića i Đilasa

Beta 11.04.2022
U zgradi Predsedništva Srbije počeo je sastanak Presednika Srbije Aleksandra Vučića i lidera Stranke slobode i pravde Dragana Djilasa. Djilas je stigao u Predsedništvo nešto pre 17.00 časova, a na ulazu ga je sačekao aktivista Simo Spasić… »
Počeo sastanak Vučića i Djilasa

Počeo sastanak Vučića i Djilasa

Radio sto plus 11.04.2022
Kako je ranije najavljeno, tema razgovora Vučića i Djilasa trebalo bi da budu beogradski izbori i politička kriza u glavnom gradu. Djilas je ranije izjavio da će razgovarati s Vučićem da bi odbranio „volju Beogradjana koji su glasali za… »
Đilas stigao na sastanak sa Vučićem, sačekao ga Simo Spasić

Đilas stigao na sastanak sa Vučićem, sačekao ga Simo Spasić

Luftika 11.04.2022
Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde, stigao je na Andrićev venac na sastanak sa predsednikom Aleksandrom Vučićem. Đilasa je na ulazu u predsedništvo sačekao Simo Spasić, koji je vikao – „Đilase, Srebrenica nije genocid“. Ispred… »
Sastanak Vučića i Đilasa: Kako će izgledati beogradska kombinatorika?

Sastanak Vučića i Đilasa: Kako će izgledati beogradska kombinatorika?

Mondo 11.04.2022
U zgradi Predsedništva Srbije održava se sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića i lidera SSP Dragana Đilasa. U zgradi Predsedništva Srbije održava se sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića i lidera SSP Dragana Đilasa. Po… »
Sastanak Vučića i Đilasa u zgradi predsedništva: Lider stranke SSP stigao na razgovor sa predsednikom Srbije

Sastanak Vučića i Đilasa u zgradi predsedništva: Lider stranke SSP stigao na razgovor sa predsednikom Srbije

Srbija danas 11.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i šef SSP Dragan Đilas sastaju se u Predsedništvu Srbije. Susret se održava na inicijativu Đilasa, a Vučić je tim povodom rekao da je razgovor neophodan. Lidera Stranke slobode i pravde Dragan Đilas stigao je u… »
Tinejdžerku rastrgao čopor pasa, operacija glave i lica trajala satima

Tinejdžerku rastrgao čopor pasa, operacija glave i lica trajala satima

Luftika 11.04.2022
Sedamnaestogodišnja Lj.E. iz Preševa operisana je noćas u niškom Univerzitetskom kliničkom centru zbog teških povreda koje joj je naneo čopor pasa. Ona je zadobila teške povrede glave, lica, oba uva, usana, nosa i poglavine zbog čega je bila… »
Pomeren sastanak: Đilas na svoj zahtev kod predsednika Vučića u 17 sati

Pomeren sastanak: Đilas na svoj zahtev kod predsednika Vučića u 17 sati

Srbija danas 11.04.2022
Vučić je tim povodom rekao da je razgovor neophodan. Sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića i lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, koji se održava na Đilasov zahtev, pomeren je sa 16 na 17 sati, saopštila je Stranka slobode i… »

Vesti dana »