Povezane vesti
Kako se glasalo u Rači
Glas Šumadije 11.04.2022
Na predsedničkim i parlamentarnim izborima u Rači, biračko pravo imalo je nešto više od devet hiljada birača (9.087) , koji su mogli da glasaju na 25 biračkih mesta. Na izbore je izašlo 6.314 birača. Na parlamentarnim izborima ubedljivu pobedu u Rači… »
Kako se glasalo u Lapovu
Glas Šumadije 11.04.2022
Na predsedničkim i parlamentarnim izborima u Lapovu, biračko pravo imalo je 6.473 birača, koji su mogli da glasaju na 11 biračkih mesta. Na izbore je izašlo je 3.840 birača. Na parlamentarnim izborima u Lapovu, lista Aleksandra Vučić je na prvom mestu sa… »
Kako je glasao Knić
Glas Šumadije 11.04.2022
Na predsedničkim izborima u opštini Knić, biračko pravo imalo je 10.726 birača, koji su mogli da glasaju na 36 biračkih mesta. Na izbore je izašlo nešto više od 7 hiljada birača (7.024). Na predsedničkim izborima najviše glasova u opštini Knić imao je… »
Vesti dana »
Infrastruktura železnice: Angažovano više od 800 radnika na čišćenju snega na prugama širom Srbije
Euronews pre 1 satjoš 48 povezanih
Aktivisti: U Iranu tokom demonstracija poginulo više od 500 ljudi
Radio 021 pre 1 satjoš 35 povezanih
„Nema više nafte iz Venecuele za vas“: Tramp pozvao Kubu na dogovor
Nova pre 41 minutajoš 23 povezane
Rute ćuti kao zaliven: Evropa uznemirena NATO mukom nakon Trampovih komentara o Grenlandu
Večernje novosti pre 4 satijoš 32 povezane


