Povezane vesti

Završen razgovor Vučića i Đilasa: Lider SSP napustio Predsedništvo

Završen razgovor Vučića i Đilasa: Lider SSP napustio Predsedništvo

Srbija danas 11.04.2022
U 17 časova u zgradi Predsedništva počeo je sastanak između Aleksandra Vučića i Dragana Đilasa i trajao je oko sat vremena. Lider SSP-a je nešto posle 18 časova izašao iz Predsedništva. Dvojica lidera sastala su se osam dana nakon završenih… »
Đilas: Vučić me saslušao, rekao da će do kraja nedelje da saopšti svoj stav

Đilas: Vučić me saslušao, rekao da će do kraja nedelje da saopšti svoj stav

Glas Zapadne Srbije 11.04.2022
Lider SSP Dragan Đilas rekao je, nakon sastanka u Predsedništvu sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, da je izneo zahtev za novim izborima u Beogradu do kraja ove godine. Saslušao me i rekao da će razgovarati sa svojim stranačkim kolegama i da će… »
Završen sastanak Đilasa i Vučića

Završen sastanak Đilasa i Vučića

Moj Novi Sad 11.04.2022
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas rekao je, nakon sastanka sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, da je izneo zahtev za novim izborima u Beogradu do kraja ove godine. Naveo je da ga je Vučić salušao i kazao da će razgovarati sa svojim… »
Sastali se Aleksandar Vučić i Dragan Đilas: Razgovarali u Predsedništvu više od sat vremena

Sastali se Aleksandar Vučić i Dragan Đilas: Razgovarali u Predsedništvu više od sat vremena

Mondo 11.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i šef SSP Dragan Đilas sastali su se u Predsedništvu Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i šef SSP Dragan Đilas sastali su se u Predsedništvu Srbije. Susret je održan na inicijativu Đilasa, a Vučić… »
Đilas: Izneo sam zahtev za novim izborima u Beogradu, Vučić će do kraja nedelje da saopšti svoj stav

Đilas: Izneo sam zahtev za novim izborima u Beogradu, Vučić će do kraja nedelje da saopšti svoj stav

Radio 021 11.04.2022
Lider SSP Dragan Đilas rekao je, nakon sastanka u Predsedništvu sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, da je izneo zahtev za novim izborima u Beogradu do kraja ove godine. "Saslušao me i rekao da će razgovarati sa svojim stranačkim kolegama i da će… »

Vesti dana »