Povezane vesti

Vip prostitucija! Bivši raskrinkao ružicu Veljković: Znao sam čime se bavi, sa 20 išla u Dubai, dete koje je abortirala…

Vip prostitucija! Bivši raskrinkao ružicu Veljković: Znao sam čime se bavi, sa 20 išla u Dubai, dete koje je abortirala…

Kurir 12.04.2022
Bivša modelsica i pobednica rijalitija "Parovi" Ružica Veljković našla se u centru skandala nakon što je jedna od devojaka koje su uhapšene u akciji protiv organizovanja prostitucije, M. H., potvrdila je da se bavi najstarijim zanatom i detaljno… »
Veo misterije afere koja trese estradu: Trudna Ružica Veljković otkrila sve o druženju sa devojkom iz kataloga

Veo misterije afere koja trese estradu: Trudna Ružica Veljković otkrila sve o druženju sa devojkom iz kataloga

Svet & Skandal 12.04.2022
Trudna Ružica Veljković otkrila sve o druženju sa izvesnom Marijom Halas Bivša modelsica, atraktivna brineta trudna Ružica Veljković uživa u blagoslovenim danima ali je čitavu harmoniju na trenuak prekinula afera koja trese celu estradu. Naime… »
Abortirala pevačevo dete! Ružicu povezuju sa prostitucijom, trpela nasilje, u rijalitiju pravila haos, a udala se za ovog…

Abortirala pevačevo dete! Ružicu povezuju sa prostitucijom, trpela nasilje, u rijalitiju pravila haos, a udala se za ovog…

Kurir 12.04.2022
Ružica Veljković, bivša misica i pobednica rijaliti šoua Parova, našla se u centru skandala kada je jedna devojka, uhapšena u akciji policije zbog prostitucije, navodno progovorila i jednu od devojaka iz kataloga Duška Banjca imenovala upravu… »
Ružica Veljković u jeku skandala otkrila da je trudna: Marija Halas me uvlači u krug prostitucije, drogira se, dečko je…

Ružica Veljković u jeku skandala otkrila da je trudna: Marija Halas me uvlači u krug prostitucije, drogira se, dečko je…

Kurir 12.04.2022
Bivša učesnica "Parova" Ružica Veljković u jeku skandala oko elitne prostitucije je otkrila da čeka drugo dete, a onda je odgovorila Mariji Halas. Naime, iznesna Marija Halas označila je Ružicu Veljković kao jednu od VIP prostituki, a ona joj je… »
Našla se u katalogu vip prostitucije, a SAD čeka 2. Dete: Evo kako izgleda trudna Ružica Veljković, pozirala u brusu (foto)

Našla se u katalogu vip prostitucije, a SAD čeka 2. Dete: Evo kako izgleda trudna Ružica Veljković, pozirala u brusu (foto)

Kurir 12.04.2022
Ružica Veljković, bivša misica i pobednica rijaliti šoua "Parovi", našla se u centru skandala oko elitne prostitucije, čeka drugo dete sa doktorom koji radi u Švajcarskoj. Ružica se pošto ju je jedna od devojaka koje su uhapšene u akciji… »
Usred afere prostitucija oglasila se trudna ružica Veljković: Otkrila sve o druženju sa devojkom iz kataloga: "Marija se…

Usred afere prostitucija oglasila se trudna ružica Veljković: Otkrila sve o druženju sa devojkom iz kataloga: "Marija se…

Blic 12.04.2022
Izvesna Marija Halas označila je pobednicu rijalitija "Parovi", Ružicu Veljković da se bavi elitnom prostitucijom, a bivša modelsica se sad oglasila i progovorila o druženju sa devojkom koja se navodno nazali u katalogu uhapšenog makroa. - Mene… »
Posle priča da je u katalogu VIP prostitucije Ružica Veljković godinama bila u javnoj ilegali, sad objavila fotku i…

Posle priča da je u katalogu VIP prostitucije Ružica Veljković godinama bila u javnoj ilegali, sad objavila fotku i…

Kurir 12.04.2022
Bivša misica i učesnica rijalitija Ružica Veljković našla se u centru skandala sa VIP prostitucije posle hapšenja Duška Banjca, kuma Kaje Ostojić, jer je navodno podvodio poznate dame sa estrade. Jedna od devojaka koje su pale u akciji protiv… »

Vesti dana »