Povezane vesti

Osnivač ethereuma postao Crnogorac: Mi smo ga upoznali još 2017, a ovako govori o kripto-valutama

Osnivač ethereuma postao Crnogorac: Mi smo ga upoznali još 2017, a ovako govori o kripto-valutama

Telegraf 12.04.2022
Buterin je nakon nedavnog panela “Budućnost Sad! Nova era crnogorskih finansija”, kazao da Crna Gora mora imati dobru legislativnu osnovu. Jedan od najvećih stručnjaka u blokčejn industriji, osnivaču kriptovalute etereum, Vitaliku Buterinu… »
Jedan od najpoznatijih kripto milijardera sveta dobio pasoš Crne Gore FOTO

Jedan od najpoznatijih kripto milijardera sveta dobio pasoš Crne Gore FOTO

Nova 12.04.2022
Vitaliku Buterinu, osnivaču kriptovalute etherum, čije se bogatstvo meri milijardama dolara, dodeljeno je državljanstvo Crne Gore, saopštilo je Ministarstvo finansija i socijalnog staranja (MFSS). Iz crnogorskog ministarstva navode da je Buterinu… »
Osnivaču kriptovalute etherum državljanstvo Crne Gore

Osnivaču kriptovalute etherum državljanstvo Crne Gore

N1 Info 12.04.2022
Osnivaču kriptovalute etherum, Vitaliku Buterinu, čije se bogatstvo meri milijardama dolara, dodeljeno je državljanstvo Crne Gore, javlja portal Investitor.me, pozivajući se na saopštenje Ministarstva finansija i socijalnog staranja. Iz crnogorskog… »
Kreator etheriuma i milijarder Vitalik Buterin dobio crnogorski pasoš

Kreator etheriuma i milijarder Vitalik Buterin dobio crnogorski pasoš

Bonitet 12.04.2022
Osnivaču Etheriuma, Vitaliku Buterinu dodeljeno je državljanstvo Crne Gore, saopštilo je Ministarstvo finansija i socijalnog staranja. Iz crnogorskog ministarstva su dodali da je Buterinu državljanstvo dodeljeno u u skladu sa članom 12 Zakona o… »

Vesti dana »