Povezane vesti

Stefanović: Kurti je najveća pretnja regionu, ilegalno naoružavaju sunarodnike

Stefanović: Kurti je najveća pretnja regionu, ilegalno naoružavaju sunarodnike

Nova 12.04.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da izjave kosovskog premijera Aljbina Kurtija "o nekakvoj vojnoj pretnji iz Srbije" odavno niko ne može da uzme za ozbiljno i da "lešinari nad sukobom u Ukrajini" tražeći u tome razlog da preko reda i… »
Kurti lešinari nad sukobom u Ukrajini! Ministar Stefanović: On je poslednji koji može da govori o vojsci Srbije

Kurti lešinari nad sukobom u Ukrajini! Ministar Stefanović: On je poslednji koji može da govori o vojsci Srbije

Kurir 12.04.2022
"Aljbin Kurti je poslednji čovek na svetu koji ima bilo kakvo pravo da govori o opremanju Vojske Srbije i o njenim kapacitetima", poručio je danas ministar odbrane Nebojša Stefanović povodom tvrdnji premijera privremenih prištinskih institucija o… »
Stefanović: Kurti lešinari nad sukobom u Ukrajini

Stefanović: Kurti lešinari nad sukobom u Ukrajini

Danas 12.04.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da kosovski premijer Aljbin Kurti izjavama „o nekakvoj vojnoj pretnji“ iz Srbije „lešinari nad sukobom u Ukrajini“. Stefanović je u pisanoj izjavi naveo da Kurti traži razlog „da preko reda i… »
Stefanović: Kurti je poslednji koji može da govori o Vojsci Srbije

Stefanović: Kurti je poslednji koji može da govori o Vojsci Srbije

RTV 12.04.2022
BEOGRAD - Aljbin Kurti je poslednji čovek na svetu koji ima bilo kakvo pravo da govori o opremanju Vojske Srbije i o njenim kapacitetima, poručio je danas ministar odbrane Nebojša Stefanović, povodom tvrdnji premijera privremenih prištinskih… »
Stefanović: Pred Srbijom najveći ispiti, najbolji nas vodi

Stefanović: Pred Srbijom najveći ispiti, najbolji nas vodi

Telegraf 12.04.2022
Zadovoljan sam što u ovom izboru imam najmanje 2,2 miliona istomišljenika - kaže Stefanović. Neprocenjiva znanja o politici, kao i o posvećenom i odgovornom radu za građane i Srbiju, naučio sam, kao i hiljade drugih stranačkih kolega od Aleksandra… »
Stefanović: Pred Srbijom najveći ispiti, najbolji nas vodi

Stefanović: Pred Srbijom najveći ispiti, najbolji nas vodi

Dnevnik 12.04.2022
BEOGRAD: Neprocenjiva znanja o politici, kao i o posvećenom i odgovornom radu za građane i Srbiju, naučio sam, kao i hiljade drugih stranačkih kolega od Aleksandra Vučića, izjavio je ministar odbrane Nebojša Stefanović, ističući da je u… »
Stefanović: U SNS nismo učinili dovoljno da sav teret ne padne samo na Vučića

Stefanović: U SNS nismo učinili dovoljno da sav teret ne padne samo na Vučića

N1 Info 12.04.2022
Jedan sam od onih koji su ušli u ozbiljno bavljenje politikom zbog Aleksandra Vučića i zahvaljujući njemu, a neprocenjiva znanja o politici, kao i o posvećenom i odgovornom radu za građane i Srbiju, naučio sam, kao i hiljade drugih stranačkih… »
Stefanović: U politici sam zbog Vučića

Stefanović: U politici sam zbog Vučića

Radio 021 12.04.2022
Jedan sam od onih koji su ušli u ozbiljno bavljenje politikom zbog Aleksandra Vučića i zahvaljujući njemu, izjavio je Nebojša Stefanović. "Nikada nismo mogli da biramo okolnosti u kojima će Srbija da se nađe, ali ako je već morala da bude… »

Vesti dana »