Povezane vesti

Fudbaler Milana zagolicao maštu delija - želim u zvezdu! Njegove reči su odjeknule: Nadam se da će mi se to ostvariti!

Fudbaler Milana zagolicao maštu delija - želim u zvezdu! Njegove reči su odjeknule: Nadam se da će mi se to ostvariti!

Mondo 12.04.2022
Igrač italijanskog velikana bi voleo da zaigra na "Marakani" u crveno-belom desu... Igrač italijanskog velikana bi voleo da zaigra na "Marakani" u crveno-belom desu... Igrao je već na "Marakani" u dresovima Donjeg Srema, čačanskog Borca i Milana, a… »
Fudbaler Milana podgrejao nadu: "Daće Bog da zaigram u Zvezdi!"

Fudbaler Milana podgrejao nadu: "Daće Bog da zaigram u Zvezdi!"

Sportske.net 12.04.2022
Crvena zvezda bi u skorijoj budućnosti mogla da dobije veoma zvučno pojačanje i to iz Serije A. Fudbaler Milana Rade Krunić (28) ponovio je svoju privrženost crveno-belim bojama i u intervjuu za podkast "Na ivici terena", pa je tom prilikom istakao… »
Hoće li mu se ostvariti želja?: Fudbaler Milana ponovo o Zvezdi, hoće jednog dana da obuče crveno-beli dres!

Hoće li mu se ostvariti želja?: Fudbaler Milana ponovo o Zvezdi, hoće jednog dana da obuče crveno-beli dres!

Hot sport 12.04.2022
Navijači beogradskog tima bi ovo i te kako voleli. Dobro je poznato da je fudbaler Milana Rade Krunić veliki navijač Crvene zvezde, ni on sam to nikada nije krio, a sada je u podkastu ‘Na ivici terena’ ponovo otkrio da bi jednog dana voleo da… »

Vesti dana »