Povezane vesti
Potpisan Proglas Udruženja pacijenata Srbije
RTV 12.04.2022
BEOGRAD - Predstavnici Udruženja pacijenata Srbije potpisali su danas proglas koji ima za cilj unapređenje zdravstvene zaštite u Srbiji, a fokus rada udruženja biće, između ostalog, na dostupnosti inovativnih terapija. Proglas je nastao nakon većeg broja… »
Proglas Udruženja pacijenata Srbije: Što pre do inovativnih terapija
Euronews 12.04.2022
Predstavnici Udruženja pacijenata Srbije potpisali su danas proglas koji ima za cilj unapređenje zdravstvene zaštite u Srbiji, a fokus rada udruženja biće, između ostalog, na dostupnosti inovativnih terapija. Proglas je nastao nakon većeg broja sastanaka… »
U Srbiji do kraja maja 26 novih inovativnih lekova za lečenje najtežih bolesti
Danas 12.04.2022
U postupku je javna nabavka za 26 novih inovativnih lekova u vrednosti od preko 50 miliona evra, a koji će u apotekama i bolnicama biti dostupni do kraja maja, rečeno je danas na okruglom stolu „Kuda ide srpsko zdravstvo“. Na skupu koji je organizovalo… »
U Srbiji do kraja maja 26 novih terapija za lečenje najtežih bolesti
Nova 12.04.2022
U postupku je javna nabavka za 26 novih inovativnih lekova u vrednosti od preko 50 miliona evra, a koji će u apotekama i bolnicama biti dostupni do kraja maja, rečeno je danas na okruglom stolu "Kuda ide srpsko zdravstvo". Na skupu koji je organizovalo… »
Vesti dana »
Lazar Dinić: Tukli me dok mi nisu slomili kosti glave i nisam pristao da kažem da je "Aca predsednik"
N1 Info pre 1 satjoš 5 povezanih
Olujni vetar nosi sve pred sobom, sneg zatrpava bez prestanka! Zakoračili smo u mesto kao da smo usred Sibira
Telegraf pre 30 minutajoš 34 povezane
'Ovo je za celo čovečanstvo': Prva misija sa posadom ka Mesecu posle više od 50 godina
BBC News pre 1 satjoš 45 povezanih
BLOG UŽIVO: Donald Tramp preti Iranu „izuzetno snažnim“ udarom, nafta skače, azijska tržišta u padu
Insajder pre 55 minutajoš 36 povezanih





