Povezane vesti

Štajnmajer nepoželjan u Kijevu: Zelenski odbio da ga primi

Štajnmajer nepoželjan u Kijevu: Zelenski odbio da ga primi

Pravda 12.04.2022
Nemački predsednik Frank-Valter Štajnmajer istakao je danas da je njegov poljski kolega predložio da otputuju u Ukrajinu zajedno sa drugim EU liderima, kako bi pokazali solidarnost s tom zemljom, ali se to „očigledno nije želelo u Kijevu”… »
Predsednici Nemačke i Poljske zatražili od Putina da povuče snage iz Ukrajine

Predsednici Nemačke i Poljske zatražili od Putina da povuče snage iz Ukrajine

Nova 12.04.2022
Predsednici Nemačke i Poljske Frank Valter Štajnmajer i Andžej Duda danas su zatražili od šefa ruske države Vladimira Putina da povuče svoje snage iz Ukrajine i zaustavi “varvarstva” u toj zemlji. Štajnmajer je iz Varšave poručio da Berlin… »
Zelenski odbio da primi nemačkog predsednika

Zelenski odbio da primi nemačkog predsednika

Nova 12.04.2022
BILD je objavio, pozivajući se na izvore iz ukrajinske vlade, da je nemački predsednik Frank-Valter Štajnmajer planirao da poseti Kijev, ali da je Zelenski odbio da se sastane. „Bio sam spreman za to. Ali, moram priznati, to nije bilo poželjno u… »
Predsednik Nemačke o poseti Ukrajini: U Kijevu nisu želeli moj dolazak

Predsednik Nemačke o poseti Ukrajini: U Kijevu nisu želeli moj dolazak

Euronews 12.04.2022
Nemački predsednik Frank-Valter Štajnmajer istakao je danas da je njegov poljski kolega predložio da otputuju u Ukrajinu zajedno sa drugim EU liderima, kako bi pokazali solidarnost s tom zemljom, ali se to "očigledno nije želelo u Kijevu"… »
Štajnmajer: Duda predložio da putujemo u Ukrajinu, Kijev nije želeo moju posetu

Štajnmajer: Duda predložio da putujemo u Ukrajinu, Kijev nije želeo moju posetu

N1 Info 12.04.2022
Predsednik Nemačke Frank-Valter Štajnmajer izjavio je da mu je poljski predsednik Andžej Duda predložio da otputuju u Ukrajinu sa drugim liderima kako bi izrazili solidarnost sa tom zemljom, ali da to nisu želeli u Kijevu. Prethodno je nemački list… »

Vesti dana »