Povezane vesti
MUP će intenzivnije kontrolisati autobuse koji prevoze decu
Novi magazin 13.04.2022
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) najavilo je da će u narednom, periodu učestalijih đačkih ekskurzija i rekreativne nastave, kontrolisati da li prevoznici poštuju Pravilnik o načinu obavljanja organizovanog prevoza dece. MUP je u saopštenju podsetio… »
MUP: Kontrolisaće se pravilan prevoz dece zbog predstojećih ekskurzija
Jugmedia 13.04.2022
Ministarstvo unutrašnjih poslova će u cilju zaštite bezbednosti dece i nastavnog osoblja u narednom periodu kontrolisati da li prevoznici poštuju odredbe Pravilnika o načinu obavljanja organizovanog prevoza dece, imajući uvidu da predstoji period… »
Kreću ekskurzije i rekreativne, iz MUP-a podsećaju da saobraćajna policija mora pregledati autobuse
Euronews 13.04.2022
U cilju zaštite bezbednosti dece i nastavnog osoblja saobraćajna policija će u narednom periodu kontrolisati da li prevoznici poštuju odredbe Pravilnika o načinu obavljanja organizovanog prevoza dece, imajući u vidu da predstoji period učestalijih đačkih… »
Kreću ekskurzije, a i kontrola autobusa koji voze decu: Dok ne ispune ove uslove, neće moći ni da krenu
Telegraf 13.04.2022
Škole kao organizatori đačkih ekskurzija moraju blagovremeno da obaveste Ministarstvo unutrašnjih poslova o realizaciji ekskurzije. Kreće kontrola autobusa koji voze decu na ekskurzije! MUP je saopštio da će u cilju zaštite bezbednosti dece i nastavnog… »
Vesti dana »

Đoković posle 4 sata drame saznao sa kim igra: Treći put ove godine ide na poznatog Britanca
Mondo pre 2 satajoš 10 povezanih

Delegacija Srpske liste upozorila francuskog izaslanika na represiju Prištine prema Srbima
Danas pre 7 satijoš 1 povezana