Povezane vesti

U poseti vučeviću bila legenda Novog Sada: "Još ima one "stare" garde novosadskih funkcionera, urbanista i vizionara…

U poseti vučeviću bila legenda Novog Sada: "Još ima one "stare" garde novosadskih funkcionera, urbanista i vizionara…

Srbija danas 13.04.2022
Gradonačelnik Novog Sada ugostio je legendarnog novosadskog inženjera Milana Bajića. - Gospodin Milan Bajić je za mene jedna od živih legendi Novog Sada, čovek koji je obavljao izuzetno značajne funkcije u Gradu i Pokrajini . Inženjer Milan Bajić… »
"On je živa legenda Novog Sada": Milan je inžinjer koji je pre 40 godina radio na izgradnji Mosta Slobode

"On je živa legenda Novog Sada": Milan je inžinjer koji je pre 40 godina radio na izgradnji Mosta Slobode

Blic 13.04.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević razgovarao je danas sa inženjerom Milanom Bajićem koji je bio koordinator za izgradnju Mosta Slobode i tom prilikom izjavio da je on za njega "živa legenda Novog Sada". - Gospodin Milan Bajić je za mene jedna… »
Vučević: Još ima one "stare" garde novosadskih funkcionera

Vučević: Još ima one "stare" garde novosadskih funkcionera

Telegraf 13.04.2022
Vučević objavio fotografiju sa Milanom Bajićem koji je nekada obavljao značajne funkcije u Novom Sadu i Pokrajini. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević objavio je danas fotografiju sa, kako je rekao, jednom od živih legendi Novog Sada Milanom… »
Vučević sa inžinjerom Milanom Bajićem o Mostu slobode

Vučević sa inžinjerom Milanom Bajićem o Mostu slobode

RTV 13.04.2022
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević sastao se sa inžinjerom Milanom Bajićem koji je bio koordinator za izgradnju Mosta slobode. "I tada je on vodio borbu protiv zaslepljenih i malicioznih pojedinaca koji su "Slobodu" smatrali… »
Vučević: Još ima one "stare" garde novosadskih funkcionera, urbanista i vizionara, vrednih i " do koske" principijalnih…

Vučević: Još ima one "stare" garde novosadskih funkcionera, urbanista i vizionara, vrednih i " do koske" principijalnih…

Kurir 13.04.2022
Gospodin Milan Bajić je za mene jedna od živih legendi Novog Sada, čovek koji je obavljao izuzetno značajne funkcije u Gradu i Pokrajini. Inženjer Milan Bajić je bio koordinator za izgradnju Mosta Slobode i upravo je on čovek koji je izdao… »
Vučević sa penzionisanim inžinjerom Milanom Bajićem o Mostu slobode

Vučević sa penzionisanim inžinjerom Milanom Bajićem o Mostu slobode

Dnevnik 13.04.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević sastao se sa inžinjerom Milanom Bajićem koji je bio koordinator za izgradnju Mosta slobode. "Gospodin Milan Bajić je za mene jedna od živih legendi Novog Sada, čovek koji je obavljao izuzetno značajne… »

Vesti dana »