Povezane vesti

„Nasrnuo s leđa na mene, počeo da me iznosi napolje zadavši mi nekoliko udaraca“: Napadnuti studenti na Filozofoskom…

„Nasrnuo s leđa na mene, počeo da me iznosi napolje zadavši mi nekoliko udaraca“: Napadnuti studenti na Filozofoskom…

Danas 13.04.2022
Srđan Đurić sa neformalne liste Studentska reakcija, i još dvojica studenata, napadnuti su danas, tokom izbornog dana na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu. Đurić je za Danas ispričao da je napadnut s leđa na fakultetu, u trenutku kada je krenuo… »
Fizički napadnuti studenti sa liste Studentska reakcija u Novom Sadu

Fizički napadnuti studenti sa liste Studentska reakcija u Novom Sadu

Novi magazin 13.04.2022
Predstavnici organizacije Studentska reakcija Mladen Cvijetić i Srđan Djurić fizički su napadnuti na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, gde se danas održavaju izbori za studentski parlament. Prema rečima očevidaca, na studente je nasrnuo zamenik… »
Fizički napadnuti studenti sa liste „Studentska reakcija“ u Novom Sadu

Fizički napadnuti studenti sa liste „Studentska reakcija“ u Novom Sadu

Nova 13.04.2022
Mladen Cvijetić i Srđan Đurić, predstavnici liste "Studentska reakcija" fizički su napadnuti na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, gde se danas održavaju izbori za studentski parlament, piše N1. Na studente je nasrnuo zamenik izborne komisije… »
VIDEO: Koškanje na izboru za Studentski parlament na Filozofskom fakultetu, reagovala policija

VIDEO: Koškanje na izboru za Studentski parlament na Filozofskom fakultetu, reagovala policija

Radio 021 13.04.2022
Izbori za Studentski parlament Filozofskog fakulteta u Novom Sadu eskalirali su u verbalni i fizički obračun u kom je reagovala i policija. Kako 021.rs saznaje na licu mesta, do sukoba je došlo između zamenika predsednika izborne komisije Aleksandra… »

Vesti dana »