Povezane vesti

Nisu smeli da me kritikuju dok mi je jk bila mentor: Anastasija Ićurup uzvratila na uvrede, potkačila Bekutu, Bosanca i…

Nisu smeli da me kritikuju dok mi je jk bila mentor: Anastasija Ićurup uzvratila na uvrede, potkačila Bekutu, Bosanca i…

Kurir 13.04.2022
Otkako se na sceni pojavila u crnom provokativnom kostimu, takmičarka u "Zvezdama Granda" Anastasija Ićurup privukla je veliku pažnju javnosti. Zbog kritika koje je zbog stajlinga dobila od Ane Bekute, Snežane Đurišić i Dragana Stojkovića Bosanca… »
"Najbolji komentar za polugole takmičarke": Tviteraši podržali Anu Bekutu nakon skandala u "Zvezdama Granda": "Hvala što…

"Najbolji komentar za polugole takmičarke": Tviteraši podržali Anu Bekutu nakon skandala u "Zvezdama Granda": "Hvala što…

Blic 13.04.2022
Pevačica Ana Bekuta u jednoj od emisija takmičenja "Zvezde Granda", surovo je komentarisala stajling kandidatkinja Anastasije Ićurup i Maje Đorđević. Njih dve pojavile su se na sceni u provokativnim kostimima, što se nije dopalo Bekuti, pa je… »
Ana Bekuta dala najbolji komentar za polugole devojke u Zvezdama Granda

Ana Bekuta dala najbolji komentar za polugole devojke u Zvezdama Granda

Nova 13.04.2022
Pevačica Ana Bekuta koja je u žiriju "Zvezda Granda" u jednoj od emisija surovo je komentarisala stajlinge takmičarki Anastasije Ićurup i Maje Đorđević, zbog čega su je na Tviteru hvalili mnogobrojni obožavatelji takmičara. Njih dve pojavile su… »
Anastasiju žiri zg urnisao zbog s*ksi kostima: Napustila takmičenje, a sad poslala brutalnu poruku Bekuti koja će je…

Anastasiju žiri zg urnisao zbog s*ksi kostima: Napustila takmičenje, a sad poslala brutalnu poruku Bekuti koja će je…

Kurir 13.04.2022
Anastasija Ićurup, bivša kandidatkinja "Zvezda Granda", bila je gost u Pulsu Srbije na Kurir televiziji nakon odustajanja od takmičenja zbog uvreda od strane žirija. Istakla je da joj je Bekutina izjava najviše zasmetala i da ona nije kompetentna da… »
Razgolićena i uvređena bivša takmičarka ZG: Ana Bekuta može da mi bude baka

Razgolićena i uvređena bivša takmičarka ZG: Ana Bekuta može da mi bude baka

Nova 13.04.2022
Anastasija Ićurup prokomentarisala je negativno mišljenje članice žirija "Zvezda Granda" na račun njenog stajlinga. Anastasija je dobila brutalne komentare na račun izgleda tokom prethodne epizode popularnog takmičenja „Zvezde Granda“… »
Rekli da im se povraća od njenog seksi izgleda, ona im odgovorila u emisiji: Ana nije kompetentna - može baka da mi bude

Rekli da im se povraća od njenog seksi izgleda, ona im odgovorila u emisiji: Ana nije kompetentna - može baka da mi bude

Mondo 13.04.2022
Anastasija gostovala u emisiji gde se osvrnula na kritike žirija Zvezda Granda. Anastasija gostovala u emisiji gde se osvrnula na kritike žirija Zvezda Granda Poslednja epizoda muzičkog takmičenja Zvezde Granda izazvala je veliku pažnju javnosti i… »
Odustala od Zvezda Granda zbog uvreda: Anastasija se obratila javnosti posle skandala i poslala poruku žiriju (foto/video)

Odustala od Zvezda Granda zbog uvreda: Anastasija se obratila javnosti posle skandala i poslala poruku žiriju (foto/video)

Večernje novosti 12.04.2022
BIVŠA takmičarka Zvezda Granda, Anastasija Ićurup, odustala je od daljeg takmičenja zbog uvreda koje joj je uputio žiri zbog kostima koji je nosila, a sada se prvi put obratila javnosti. Foto:Printskrin JUtjub Putem Instagrama je objasnila kako se… »

Vesti dana »