Povezane vesti
Stručnjaci OEBS-a: Rusija počinila jasne obrasce kršenja humanitarnog prava u Ukrajini
Glas Amerike 13.04.2022
Berlin — Stručnjaci koje je angažovala Organizacija za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) objavili su da su otkrili, kako su precizirali, jasne obrasce kršenja međunarodnog humanitarnog prava koje su počinile ruske trupe u Ukrajini. “Da su ruske trupe… »
Počinjeni su brojni ratni zločini: Eksperti OEBS: Rusija više od Ukrajine kršila međunarodno pravo u ratu
Blic 13.04.2022
Eksperti Organizacije za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) predstavili su danas Stalnom savetu te organizacije izveštaj u kojem konstatuju da je Moskva u sukobu protiv Ukrajine više kršila međunarodno pravo nego Ukrajina. U izveštaju se navodi da… »
OEBS: Rusija više od Ukrajine kršila međunarodno pravo
Euronews 13.04.2022
Stručnjaci Organizacije za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) predstavili su danas Stalnom savetu te organizacije izveštaj u kojem konstatuju da je Moskva u sukobu protiv Ukrajine više kršila međunarodno pravo nego Ukrajina. U izveštaju se navodi da… »
Vesti dana »

"Imam samo jedan savet za Zelenskog": Tramp se direktno obratio predsedniku Ukrajine kraj Putina
Mondo pre 16 minutajoš 51 povezana

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 8 satijoš 11 povezanih

Ergin Ataman prebledeo zbog Jokića, Bogdana i ekipe! Slošilo mu se u trenutku, a kamere sve ispratile: Sve mu je preselo, nije znao šta ga je snašlo! (video)
Kurir pre 2 minutajoš 10 povezanih

Putin i Tramp nastavili razgovore nakon prve, dvoipočasovne runde pregovora
Beta pre 7 satijoš 10 povezanih