Povezane vesti

Milanović o naoružavanju Srbije: Ne znam ko će njih napasti

Milanović o naoružavanju Srbije: Ne znam ko će njih napasti

Politika 13.04.2022
RIJEKA - Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da mu nije jasna odluka Srbije o kupovini kineskog protivraketnog sistema i da takvo naoružanje „košta, a ne čini razliku”, javlja Tanjug. Milanović je pozvao Srbiju da se jasno… »
Milanović o naoružanju Srbije i padu drona u Zagrebu

Milanović o naoružanju Srbije i padu drona u Zagrebu

Novi magazin 13.04.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da ne razume odluku Beograda o kupovini kineskog protivraketnog sistema ocenivši da Srbiju niko neće da napadne. "Ja ih ne osudjujem - gledam ih i čudim se", rekao je Milanović novinarima u Rijeci… »
Milanović: Ne razumem naoružavanje Srbije – niko neće da je napadne

Milanović: Ne razumem naoružavanje Srbije – niko neće da je napadne

N1 Info 13.04.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da ne razume odluku Beograda o kupovini kineskog protivraketnog sistema ocenivši da Srbiju niko neće da napadne. „Ja ih ne osuđujem – gledam ih i čudim se“, rekao je Milanović novinarima u… »
Milanović kaže da ne razume zašto je Srbija kupila kinesko oružje

Milanović kaže da ne razume zašto je Srbija kupila kinesko oružje

Slobodna Evropa 13.04.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da ne razume odluku Beograda o kupovini kineskog protivraketnog sistema ocenivši da Srbiju niko neće da napadne. "Ja ih ne osuđujem - gledam ih i čudim se", rekao je Milanović novinarima u Rijeci… »
Milanović o srpskoj nabavci kineske vojne opreme: Gledam ih i čudim se

Milanović o srpskoj nabavci kineske vojne opreme: Gledam ih i čudim se

Nova 13.04.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da ne razume odluku Beograda o kupovini kineskog protivraketnog sistema ocenivši da Srbiju niko neće da napadne. „Ja ih ne osuđujem – gledam ih i čudim se“, rekao je Milanović novinarima u… »
Ništa mu nije jasno Predsednik Hrvatske prokomentarisao naoružavanje Srbije: To je nerazumljivo

Ništa mu nije jasno Predsednik Hrvatske prokomentarisao naoružavanje Srbije: To je nerazumljivo

Večernje novosti 13.04.2022
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da mu nije jasna odluka Srbije o kupovini kineskog protivraketnog sistema i da takvo naoružanje "košta, a ne čini razliku". Foto: Printskrin Milanović je pozvao Srbiju da se jasno ''''odluči gde… »

Vesti dana »