Povezane vesti
Na Batrovcima teretnjaci čekaju 4 sata
Dnevnik 14.04.2022
BEOGRAD: Prema informacijama Uprave granične policije na graničnom prelazu Batrovci teretna vozila se zadržavaju četiri sata. Na graničnom prelazu Gradina teretnjaci čekaju oko dva sata, a na Horgošu oko 90 minuta. Na ostalim graničnim prelazima nema… »
AMSS: Teretnjaci na Gradini čekaju dva sata da izađu iz Srbije
Novi magazin 14.04.2022
Auto moto savez Srbije (AMSS) saopštio je večeras da teretna vozila, na prelazu Gradina sa Bugarskom čekaju dva sata da izađu iz Srbije. AMSS je naveo da na ostalim prelazima Srbije nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila. Vozači su upozoreni da… »
U narednim danima pojačan saobraćaj iz Zapadne Evrope
Blic 14.04.2022
Približavaju se praznični i neradni uskršnji dani po gregorijanskom kalendaru, zbog čega u narednim danima očekujemo pojačan saobraćaj na autoputevima koji iz država zapadne Evrope vode ka Srbiji, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMS S). Žbog… »
AMSS: Teretnjaci na Kelebiji čekaju deset sati da izađu iz Srbije
Danas 13.04.2022
Auto moto savez Srbije (AMSS) saopštio je večeras da teretna vozila, na prelazu Kelebija sa Madjarskom čekaju deset a na Horgošu četiri sata da izađu iz Srbije. AMSS je naveo da teretnjaci na prelazu Batrovci sa Hrvatskom čekaju četiri a u Šidu tri sata… »
Vesti dana »
Večeras na Mundijalu: Mbape i Holand na prvom velikom ispitu
Sport klub pre 4 minutajoš 38 povezanih
Vidim da se Alkaraz i drugi žale: Novak Đoković u kasne sate otvorio dušu o problemima
Kurir pre 4 satijoš 16 povezanih
Na današnji dan, 30. jun: Umrla Borka Pavićević, Irak otvorio ogromna naftna polja stranim firmama...
N1 Info pre 1 satjoš 4 povezane
BLISKOISTOČNI SUKOB: Iranska i američka delegacija u Dohi - hoće li biti sastanka
RTV pre 54 minutajoš 2 povezane





