Повезане вести
Марија Каран од бившег супруга добила пентхаус на Дорћолу
Нова 14.04.2022
Глумица је до скоро живела у изнајмљеном стану. Глумица Марија Каран се пре годину дана званично развела од супруга Џоела Лубина након седам година брака, а недавно се нашла у центру скандала због инцидента с бившим дечком… »
Намештај из Италије, све пршти од луксуза: Марија Каран од бившег мужа, Американца, добила пентхаус на Дорћолу
Вечерње новости 14.04.2022
САМО што су се смирили страсти после скандалозне туче, па помирења сА Владаном Балабаном, откривено је да је Марија Каран (39) од бившег супруга, продуцента Џоела Лубина, недавно на поклон је добила луксузни стан на Дорћолу… »
"Профитирала након развода" - Прича се да је Марија Каран добила стан од бившег мужа: "Опремио га је по последњој моди"
Мондо 14.04.2022
Марија је с бившим супругом остала у пријатељским односима, првенствено због сина Марка Леа који је недавно напунио шест година. Марија је с бившим супругом остала у пријатељским односима, првенствено због сина Марка Леа који… »
Вести дана »
Више хиљада студената 30. октобра из Београда пешке креће за Нови Сад
Вести онлине пре 1 сатјош 24 повезане
Прелазак Србије на зимско рачунање времена 26. октобра 2025. године
Наслови.аи пре 33 минутајош 39 повезаних
Временска прогноза Србије 25. и 26. октобар 2025: сунчано данас, наранџасти метео-аларм за обилне падавине на југу сутра
Наслови.аи пре 1 сатјош 28 повезаних
Америка увела санкције председнику Колумбије и његовој жени и сину
BBC News пре 1 сатјош 18 повезаних
Београд: Међународни сајам књига почиње данас, део домаћих издавача не учествује
Бета пре 4 сатијош 15 повезаних



