Povezane vesti
Žiofre: Želim da Srbija bude sa nama u poduhvatu da zaustavimo Ruse
Glas Amerike 14.04.2022
BEOGRAD — Podsećajući da zemlje kandidati za članstvo u EU imaju obavezu da se postepeno usklade sa merama koje je usvojila Evropska unija, šef Delegacije EU u Srbiji Emanuel Žiofre ocenio je da je Srbija preduzela niz koraka i da je bila saglasna… »
EU kompas pokazuje jasan smer, Zapad očekuje da Srbija izabere "dosledan" put
RTS 14.04.2022
Zemlje kandidati za članstvo imaju obavezu da se postepeno usklađuju sa spoljnom i bezbednosnom politikom Evropske unije. To se još jednom čulo od ambasadora zemalja članica tokom predstavljanja Strateškog kompasa za bezbednost i odbranu Unije. Nema… »
Žiofre: Značajni koraci Srbije u usaglašavanju sa EU
RTV 14.04.2022
BEOGRAD - Zemlje kandidati za članstvo u EU imaju obavezu da spoljnu i bezbednosnu politiku postepeno usaglašavaju sa evropskom, a Srbija je u proteklom periodu učinila nekoliko značajnih koraka ka tom cilju, izjavio je danas šef Delegacije EU u… »
Žofre: Srbija je preduzela brojne korake za ulazak u Evropsku uniju
Danas 14.04.2022
Zemlje kandidati imaju obavezu da se postepeno usklađuju sa spoljnom i bezbednosnom politikom Evropske unije i brojni su koraci koje je Srbija preduzela u međunarodnim forumima kada je reč o usklađivanju sa merama Unije prema ruskoj invaziji u… »
Vesti dana »

Novak Đoković pobedio upornog Francuza i plasirao se u treće kolo Rolan Garosa
Danas pre 3 satajoš 3 povezane

Šmihal: Ukrajina i MMF postigli dogovor o novoj tranši pomoći od 500 miliona dolara
Blic pre 43 minutajoš 1 povezana

NUNS najoštrije osudio napad na novinarku Glasa Šumadije Nikoletu Jošović u Kragujevcu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

"Nadamo se direktnim pregovorima": Oglasila se Bela kuća povodom sastanka Rusije i Ukrajine u Istanbulu
Blic pre 2 satajoš 1 povezana