Povezane vesti
Dodik: Neka je proklet svaki Srbin koji bi u parlamentu BiH raspravljao o državnoj imovini
Politika 14.04.2022
BANjALUKA- Predstavnici vladajuće koalicije u Republici Srpskoj uputile su danas zahtev svim organima u ovom BH entitetu da provode Zakon o nepokretnoj imovini, kada taj stupi na snagu. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik uputio je kletvu svakom… »
Dodik: Neka je proklet svaki Srbin koji bi u parlamentu BiH raspravljao o državnoj imovini
Novi magazin 14.04.2022
Predstavnici vladajuće koalicije u Republici Srpskoj uputile su danas zahtev svim organima u ovom BH. entitetu da provode Zakon o nepokretnoj imovini, kada taj stupi na snagu. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik uputio je kletvu svakom Srbinu… »
Dodik uputio kletvu svakom Srbinu koji bi raspravljao o zakonu u parlamentu BiH
N1 Info 14.04.2022
Predstavnici vladajuće koalicije u Republici Srpskoj uputile su zahtev svim organima u ovom entitetu da provode Zakon o nepokretnoj imovini, kada taj stupi na snagu. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik uputio je kletvu svakom Srbinu koji bi… »
Vesti dana »
Za samo dva sata u Kragujevcu prikupljeno oko 400 potpisa podrške Zlatku Kokanoviću: (VIDEO)
Glas Šumadije pre 2 satajoš 41 povezana
Objavljeno koliko je američkih vojnika ranjeno: Gubici izlaze na videlo
Večernje novosti pre 1 satjoš 46 povezanih
Uživo Rat na Bliskom istoku: Ranjeno oko 140 američkih vojnika, u Libanu ubijeno 84 dece
Newsmax Balkans pre 16 minutajoš 64 povezane





