Povezane vesti
Vrhovna rada proglasila genocidom sve ruske akcije u Ukrajini
Nova 15.04.2022
Ukrajinski parlament Vrhovna rada usvojio je rezoluciju kojom se akcije ruskih snaga u zemlji proglašavaju „genocidom“, saopšteno je iz ukrajinskog zakonodavnog tela. Kako je obrazloženo, „sada je jasno da akcije koje su počinile oružane snage Ruske… »
Ukrajinski parlament proglasio ruske akcije u Ukrajini geonocidom
RTV 15.04.2022
KIJEV - Ukrajinski parlament Vrhovna rada usvojio je rezoluciju kojom se akcije ruskih snaga u zemlji proglašavaju "genocidom", saopšteno je iz ukrajinskog zakonodavnog tela. Kako je obrazloženo, "sada je jasno da akcije koje su počinile oružane snage… »
Ukrajinski parlament označio akcije ruske vojske kao genocid
Danas 14.04.2022
Ukrajinski parlament je danas usvojio rezoluciju kojom se akcije ruske vojske u toj zemlji označavaju kao genocid i pozvao vlade drugih država i parlamente da učine isto. „Akcije Rusije imaju za cilj sistematsko i potpuno uništenje ukrajinskog naroda… »
Vesti dana »
Teško ubistvo u Čačku u blizini Osnovne škole Filip Filipović
Ozon press pre 29 minutajoš 28 povezanih
Rat u Iranu stigao i u Evropu – preko cena nafte: Nemačka odbacuje mogućnost da obezbeđuje Ormuski moreuz
N1 Info pre 18 minutajoš 47 povezanih
Teheran upozorio Rumuniju zbog američkih baza: "To je učešće u vojnoj agresiji protiv Irana"
NIN pre 4 satijoš 27 povezanih
Vlast Novog Sada studentima Akademije umetnosti oduzima dve zgrade
Vreme pre 59 minutajoš 11 povezanih
Šon Pen, večiti holivudski buntovnik: Dobio Oskara, ali otišao u Ukrajinu
Nedeljnik pre 5 satijoš 65 povezanih



