Povezane vesti
Naše komšije u krizi! Inflacija skočila u nebesa - gorivo, namernice, čak i nameštaj poskupeli
Srbija danas 15.04.2022
Inflacija u Crnoj Gori, merena rastom potrošačkih cena, porasla je u martu za 3,4 odsto u odnosu na februar, dok je u poređenju sa martom 2021. godine zabeležila rast od 9,7 posto, objavila je Uprava za statistiku Monstat. Najveći uticaj na mesečnu… »
Skoro dvocifrena inflacija u Crnoj Gori
Danas 14.04.2022
Potrošačke cene u Crnoj Gori u martu ove godine, u odnosu na isti mesec prethodne, u proseku su više za 9,7 odsto, objavio je danas Monstat. Cene proizvoda i usluga lične potrošnje, merene indeksom potrošačkih cena, u martu ove godine, u odnosu na… »
Vesti dana »

Sferopulos održao govor igračima u svlačionici posle pobede u Pireju: Uživajte večeras, ali sutra fokus na preostale utakmice (VIDEO)
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

Brat Tanje Savić sa trudnom ženom stigao na sestrin rođendan: Ne odvaja se od plavuše, a Muki od glave do pete u belom - skockao se do bola (Video)
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

Sve članice EU osim Mađarske potpisale zajedničku izjavu podrške Ukrajini
Danas pre 5 satijoš 1 povezana