Povezane vesti

Pretnje smrću sportskom direktoru Bajerna i porodici

Pretnje smrću sportskom direktoru Bajerna i porodici

Politika 15.04.2022
BERLIN - Sportski direktor fudbalskog kluba Bajern, Hasan Salihamidžić zvani Braco i njegova porodica, suočeni su sa pretnjama smrću. Njegov sin Nik dobio je preko Instagrama pretnje nakon ispadanja Bajerna iz Lige šampiona u duelima sa španskim… »
Hoće da me ubiju, a napadaju i moju majku! Potpuni haos u Bajernu - treneru stiglo 450 pretnji smrću na Instagramu!

Hoće da me ubiju, a napadaju i moju majku! Potpuni haos u Bajernu - treneru stiglo 450 pretnji smrću na Instagramu!

Mondo 15.04.2022
Neverovatno je šta sve ljudi iz kluba dobijaju posle eliminacije protiv Viljareala. Neverovatno je šta sve ljudi iz kluba dobijaju posle eliminacije protiv Viljareala. U Bajernu prolaze kroz grozne situacije posle eliminacije iz Lige šampiona u… »
Vidiš ovaj nož? Čeka tebe i tvog sina! Monstruozne pretnje navijača Bajerna Salihamidžićima - fudbaler je odgovorio!

Vidiš ovaj nož? Čeka tebe i tvog sina! Monstruozne pretnje navijača Bajerna Salihamidžićima - fudbaler je odgovorio!

Mondo 15.04.2022
Strašne poruke dobija porodica sportskog direktora kluba. Strašne poruke dobija porodica sportskog direktora kluba Svi u Bajernu su razočarani zbog šokantne eliminacije iz Lige šampiona u četvrtfinalnom dvomeču protiv Viljareala, a upućene su i… »
Salihamdžić i njegova porodica na udaru navijača Bajerna

Salihamdžić i njegova porodica na udaru navijača Bajerna

Sport klub 15.04.2022
Ester Kopado, supruga Hasana Salihamidžića, sportskog direktora Bajerna, objavila je preteće poruke koje je dobila pošto je prvak Nemačke ispao u četvrtfinalu Lige šampiona od Viljareala. Španci su u Minhenu odigrali 1:1 i tako odbranili pobedu… »

Vesti dana »