Povezane vesti

Ekskluzivno za Kurir! Prva ispovest ljajića posle nesreće Teže su mi pale monstruozne laži koje su neki pisali nego sve…

Ekskluzivno za Kurir! Prva ispovest ljajića posle nesreće Teže su mi pale monstruozne laži koje su neki pisali nego sve…

Kurir 15.04.2022
U trenutku dok se bukvalno borim za život, gde mi je stradao jedan od najboljih prijatelja i saradnika, ja moram da čitam i da odgovaram na najmonstuoznije laži i potpune izmišljotine koje je neko seo i izmislio od reči do reči! Verujte da mi je to… »
Pitam doktora: Đe je Branko? Vidim miriše na loše! Ljajić otkrio da ima potpuni prekid filma i da se ničeg o nesereći ne…

Pitam doktora: Đe je Branko? Vidim miriše na loše! Ljajić otkrio da ima potpuni prekid filma i da se ničeg o nesereći ne…

Kurir 15.04.2022
Rasim Ljajić Lider SDPS i bivši ministar koji je povređen u teškoj saobraćajnoj nesreći u nedelju na autoputu Beograd - Niš kod Ražnja, u kojoj je poginuo Branko Gogić (45), jedan od njegovih najbližih saradnika i direktor JP Emisione tehnike i… »
Rasim Ljajić se oglasio nakon teške saobraćajne nesreće

Rasim Ljajić se oglasio nakon teške saobraćajne nesreće

Pravda 15.04.2022
Rasim Ljajić teže je povređen u saobraćajnoj nesreći koja se desila na auto-putu Beograd-Niš kod Ražnja. "Imam prelom tri rebra i pršljenove, još sam na analizama... Trebalo bi da mi urade kontrolni pregled u ponedeljak, pa me možda puste na… »
Oglasio se Ljajić prvi put posle nesreće: "Neću se smiriti dok ne istražim ko mi smešta"

Oglasio se Ljajić prvi put posle nesreće: "Neću se smiriti dok ne istražim ko mi smešta"

Mondo 15.04.2022
Nakon teške saobraćajne nesreće koja se dogodila u nedelju, prvi put se obratio Rasim Ljajić. Nakon teške saobraćajne nesreće koja se dogodila u nedelju, prvi put se obratio Rasim Ljajić. Rasim Ljajić je teško povređen u saobraćajnoj nesreći… »
Rasim Ljajić: Sećam se samo bolnice, lekari i sestre oko mene, pitam gde je Branko...

Rasim Ljajić: Sećam se samo bolnice, lekari i sestre oko mene, pitam gde je Branko...

Euronews 15.04.2022
Predsednik Socijaldemokratske partije Srbije Rasim Lajić rekao je da se i dalje ne seća gotovo ničega u vezi sa saobraćajnom nesrećom u kojoj je povređen". "Sećam se samo tog trenutka kad smo ušli u auto, pričam s Brankom o tome kakvo je… »
"Sećam se trenutka kada smo ušli u auto, pričali smo o..." Prva izjava Rasima Ljajića nakon nesreće - jedna stvar ga…

"Sećam se trenutka kada smo ušli u auto, pričali smo o..." Prva izjava Rasima Ljajića nakon nesreće - jedna stvar ga…

Srbija danas 15.04.2022
Prvi razgovor sa liderom SDPS Rasimom Ljajićem nakon udesa. - U trenutku dok se bukvalno borim za život, gde mi je stradao jedan od najboljih prijatelja i saradnika, ja moram da čitam i da odgovaram na najmonstuoznije laži i potpune izmišljotine koje… »
Ljajićeva prva izjava posle nesreće: Teže su mi pale monstruozne laži koje su neki pisali nego sve povrede!

Ljajićeva prva izjava posle nesreće: Teže su mi pale monstruozne laži koje su neki pisali nego sve povrede!

Telegraf 15.04.2022
Najteže mi je zbog Branka...- rekao je Ljajić. Predsednik SDPS Rasim Ljajić dao je prvu izjavu posle nesreće u kojoj je stradao njegov stranački kolega i prijatelj Branko Gogić, a on zadobio povrede zbog kojih je i dalje u bolnici. U međuvremenu su… »
Bez rukavica: Postanite novinar Nove, raširite krila, lešinari!

Bez rukavica: Postanite novinar Nove, raširite krila, lešinari!

Kurir 15.04.2022
Ako ste već otrovali komšijinog psa, Tviter vam je blokirao nalog zbog rasizma i govora mržnje, a u realnom svetu vas preziru, ne očajavajte! Na ovom svetu još postoji mesto gde nećete morati da krijete svoju tamnu stranu, naprotiv - dočekaće vas… »
Oglasilo se tužilaštvo u Aleksincu: Na mestu nesreće nisu nađena dva miliona evra, niti je Rasim Ljajić pod istragom

Oglasilo se tužilaštvo u Aleksincu: Na mestu nesreće nisu nađena dva miliona evra, niti je Rasim Ljajić pod istragom

Blic 14.04.2022
Osnovno javno tužilaštvo u Aleksincu demantovalo je navode koji su se pojavili u pojedinim medijima da su 10.aprila 2022.godine nađena dva miliona evra na mestu saobraćajne nesreće u kojoj je teško povređen predsednik Socijaldemokratske partije… »

Vesti dana »