Povezane vesti

Sreli se Terzić i Šurbatović kako bi se Partizan srušio? Stanojević će biti "još luđi"

Sreli se Terzić i Šurbatović kako bi se Partizan srušio? Stanojević će biti "još luđi"

Sportske.net 15.04.2022
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da nije upoznat sa potencijalnim dogovorom direktora FSS Jovana Šurbatovića i generalnog direktora Crvene zvezde Zvezdanom Terzićem Navijači Partizana su ušli na konferenciju za medije i… »
„Zvezda pritiska sudiju, a mene sledeći put da zalepe s peharom na Terazijama“

„Zvezda pritiska sudiju, a mene sledeći put da zalepe s peharom na Terazijama“

Nova 15.04.2022
Trener Partizana Aleksandar Stanojević kaže da želi vitešku i čvrstu borbu u predstojećem večitom derbiju. Zvezda i Partizan u subotu od 18 sati igraju 167. put u 31. kolu Superlige, na stadionu „Rajko Mitić“. „Znamo svi šta nam znači… »
Navijači ‘upali’ na konferenciju: Saopštenje Grobara o kom bruji Srbija – ‘Šurbatović i Terzić su se dogovorili da…

Navijači ‘upali’ na konferenciju: Saopštenje Grobara o kom bruji Srbija – ‘Šurbatović i Terzić su se dogovorili da…

Hot sport 15.04.2022
Danas je u Humskoj ulici održana konferencija za medije pred 167. večiti derbi. Uoči same konferencije navijači Partizana su novinarima predali svoje saopštenje, u kojem je reč o susretu generalnog sekretara FSS Jovana Šurbatovića i generalnog… »
„Lud sam i biću još luđi za Partizanom, u derbi viteški“

„Lud sam i biću još luđi za Partizanom, u derbi viteški“

Sport klub 15.04.2022
Konferenciju za medije trenera Partizana Aleksanra Stanojevića pred derbi koji bi mogao da reši šampionat prekinuli su navijači crno-belih. Navijači su prisutnim novinarima podelili odštampano saopštenje za javnost, a regularni deo konferencije… »
Stanojevića prekinuli navijači: „Biću još luđi za Partizanom, u derbi viteški“

Stanojevića prekinuli navijači: „Biću još luđi za Partizanom, u derbi viteški“

N1 Info 15.04.2022
Konferenciju za medije trenera Partizana Aleksanra Stanojevića pred derbi koji bi mogao da reši šampionat prekinuli su navijači crno-belih. Navijači su prisutnim novinarima podelili odštampano saopštenje za javnost, a regularni deo konferencije… »
Stanojević o sastanku Terzića i Šurbatovića: Nek se time bave drugi ljudi

Stanojević o sastanku Terzića i Šurbatovića: Nek se time bave drugi ljudi

Nova 15.04.2022
Podiže se bura pred novi okršaj večitih rivala. Trener Partizana Aleksandar Stanojević odgovorio je na saopštenje navijača tog kluba o sastanku generalnog direktora Crvene zvezde Zvezdana Terzića i generalnog sekretara Fudbalskog saveza Srbije… »
Grobari: Šurbatović i Terzić dogovorili pad Partizana zbog izbora u FSS

Grobari: Šurbatović i Terzić dogovorili pad Partizana zbog izbora u FSS

Nova 15.04.2022
Navijači Partizana izdali su saopštenje u kom tvrde da su za pad Partizana u jesenjem delu sezone odgovorni Jovan Šurbatović i Zvezdan Terzić. Šurbatović kao generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije i Terzić kao generalni direktor Crvene zvezde… »

Vesti dana »