Povezane vesti

Jeremić: Ne bi me čudilo da Ponoš pokuša da izvuče neke ljude iz Narodne stranke

Jeremić: Ne bi me čudilo da Ponoš pokuša da izvuče neke ljude iz Narodne stranke

Novi magazin 16.04.2022
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je da ga ne bi čudilo da njegov nekadašnji saradnik Zdravko Ponoš pokuša da "izvuče neke ljude" iz te stranke, imajući u vidu "način na koji je obezbedio" predsedničku kandidaturu. "Njegova… »
Žestoki okršaj bivših saboraca: Jeremić: Zapanjen sam Ponoševom izjavom da ne zna da li sam glasao za njega! Svako polazi…

Žestoki okršaj bivših saboraca: Jeremić: Zapanjen sam Ponoševom izjavom da ne zna da li sam glasao za njega! Svako polazi…

Kurir 16.04.2022
Vuk Jeremić, lider Narodne stranke, zapanjen je, kako je rekao, zbog izjave Zdravka Ponoša, predsedničkog kandidata koalicije Ujedinjeni za pobedu Srbije, da nije siguran da li je njegov partijski šef glasao za njega! Jeremić je, naime, na Tviteru… »
Jeremić: Ne bi me čudilo da Ponoš pokuša da izvuče neke ljude iz Narodne stranke

Jeremić: Ne bi me čudilo da Ponoš pokuša da izvuče neke ljude iz Narodne stranke

Radio sto plus 16.04.2022
„Njegova kandidatura je lansirana na način koji je po meni sa one strane političke etike i elementarnog dostojanstva… Sa Zdravkom Ponošem sam poslednji put razgovarao na sastanku koalicije krajem januara, kada sam mu čestitao na kandidaturi, i… »
Jeremić: Ne bi me čudilo da Ponoš pokuša da izvuče ljude iz Narodne stranke

Jeremić: Ne bi me čudilo da Ponoš pokuša da izvuče ljude iz Narodne stranke

Nova 16.04.2022
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je da ga ne bi čudilo da njegov nekadašnji saradnik Zdravko Ponoš pokuša da "izvuče neke ljude" iz te stranke, imajući u vidu "način na koji je obezbedio" predsedničku kandidaturu. „Njegova… »

Vesti dana »