Povezane vesti

Tatini sinovi što dalje od mene! Milica Pavlović o ljubavi i vezama: Borila sam se za njih, a nisu bili vredni!

Tatini sinovi što dalje od mene! Milica Pavlović o ljubavi i vezama: Borila sam se za njih, a nisu bili vredni!

Mondo 16.04.2022
Pevačica Milica Pavlović pre nekoliko dana je objavila novi album "Posesivna" koji je oborio rekorde slušanosti, a pesme su za 48 sati prikupile skoro 4 miliona pregleda na Jutjubu. Pevačica Milica Pavlović pre nekoliko dana je objavila novi album… »
Borila sam se za svakog partnera, a nisu bili vredni! Milica Pavlović ogolila dušu o ljubavi i vezama: Povređivali su me

Borila sam se za svakog partnera, a nisu bili vredni! Milica Pavlović ogolila dušu o ljubavi i vezama: Povređivali su me

Kurir 16.04.2022
Pevačica Milica Pavlović novim albumom “Posesivna” obara rekorde slušanosti, a u pesmama su se uglavnom pronašle pripadnice nežnijeg pola. Ona je sada progovorila o svojim odnosima i kako se ponela u nekim situacijama kada je ljubav u pitanju… »
"Borila sam se za svakog partnera": Milica Pavlović otvorila dušu: "Ne zaboravljam kad me povrede, ja sam žena koja vredi"…

"Borila sam se za svakog partnera": Milica Pavlović otvorila dušu: "Ne zaboravljam kad me povrede, ja sam žena koja vredi"…

Blic 15.04.2022
Pevačica kaže da je trenutno sama, ali da je sa novom boje kose u svoj život unela novu energiju pa se nada i novoj ljubavi. Mlada muzička zvezda Milica Pavlović novim albumom “Posesivna” obara rekorde slušanosti, a u pesmama su se uglavnom… »

Vesti dana »