Povezane vesti

Nišlija uhapšen u Nemačkoj. Osumnjičen da je obljubio devojčicu pa pobegao

Nišlija uhapšen u Nemačkoj. Osumnjičen da je obljubio devojčicu pa pobegao

Niške vesti 16.04.2022
– Očekujem da bude izručen Srbiji, čim to bude učinjeno preuzeću njegovu odbranu. Imam informaciju da je uhapšen u Nemačkoj ali druge detalje ne znam – rekao je advokat. Po nalogu Višeg suda policija je za Martinom raspisala poternicu 19… »
Uhapšen Nišlija sa interpolove poternice: Pao u Nemačkoj, osumnjičen da je obljubio dete, pa pobegao

Uhapšen Nišlija sa interpolove poternice: Pao u Nemačkoj, osumnjičen da je obljubio dete, pa pobegao

Kurir 16.04.2022
Nišlija Martin O. (28) uhapšen je u Nemačkoj po međunarodnoj poternici raspisanoj po nalogu Višeg suda u Nišu zbog krivičnog dela obljube sa detetom za koje je zaprećena kazna kazna zatvora od pet do dvanaest godina. Po nalogu Višeg suda policija… »
Uhapšen Nišlija u Nemačkoj: Optužen za obljubu devojčice kojoj je bio hranitelj

Uhapšen Nišlija u Nemačkoj: Optužen za obljubu devojčice kojoj je bio hranitelj

Nova 16.04.2022
Nišlija Martin O. (28) uhapšen je u Nemačkoj po međunarodnoj poternici raspisanoj po nalogu Višeg suda u Nišu zbog krivičnog dela obljube sa detetom za koje je zaprećena kazna kazna zatvora od pet do dvanaest godina. Po nalogu Višeg suda policija… »
Nišlija "pao" u Nemačkoj: Obljubio devojčicu kojoj je bio hranitelj i pobegao, raspisana međunarodna poternica

Nišlija "pao" u Nemačkoj: Obljubio devojčicu kojoj je bio hranitelj i pobegao, raspisana međunarodna poternica

Telegraf 16.04.2022
- Očekujem da bude izručen Srbiji, čim to bude učinjeno preuzeću njegovu odbranu. Imam informaciju da je uhapšen u Nemačkoj ali druge detalje ne znam – rekao je advokat. Nišlija Martin O. (28) uhapšen je u Nemačkoj po međunarodnoj poternici… »

Vesti dana »