Povezane vesti

Treneru Bajerna prete smrću zbog ispadanja iz Lige šampiona

Treneru Bajerna prete smrću zbog ispadanja iz Lige šampiona

Nova 16.04.2022
Nagelsman pod veliki pritiskom Trener Bajerna iz Minhena Julijan Nagelsma suočava se sa pretnjama smrću nakon ispadanja njegovog tima iz Lige šampiona. Viljareal je u dvomeču sa Bajernom bio bolji ukupnim rezultatom 2:1, što je izazvalo… »
Nagelsman dobio više stotina pretnji smrću

Nagelsman dobio više stotina pretnji smrću

N1 Info 16.04.2022
Trener Bajerna Julijan Nagelsman bio je svestan da će kritike nakon eliminacije u četvrtfinalu Lige šampiona od Viljareala postati njegova realnost. Ali, svakako nije očekivao pretnje smrću. A prema sopstvenom priznanju primio ih je više stotina… »
Nagelsman dobio više stotina pretnji smrću

Nagelsman dobio više stotina pretnji smrću

Sport klub 16.04.2022
Trener Bajerna Julijan Nagelsman bio je svestan da će kritike nakon eliminacije u četvrtfinalu Lige šampiona od Viljareala postati njegova realnost. Ali, svakako nije očekivao pretnje smrću. A prema sopstvenom priznanju primio ih je više stotina… »
Dokle ovo ide? Pretnje smrću zbog ispadanja iz Lige šampiona!

Dokle ovo ide? Pretnje smrću zbog ispadanja iz Lige šampiona!

Sportske.net 16.04.2022
Navijačima Bajerna teško je pala eliminacija iz Lige šampiona. Njihovi ljubimci bili su izraziti favoriti u četvrtfinalu protiv španskog Viljareala, ali je "Žuta podmornica" šokirala "Alijanc arenu" i izbacila nemačkog giganta. Prvi na udaru… »
Trener Bajerna uplašen za svoju bezbednost! Dobio sam 450 pretnji smrću! Napadaju mi i majku

Trener Bajerna uplašen za svoju bezbednost! Dobio sam 450 pretnji smrću! Napadaju mi i majku

Večernje novosti 15.04.2022
TRENER Bajerna iz Minhena Julijan Nagelsman prolazi kroz pakao nakon što je bavarski gigant eliminisan iz lige šampiona. FOTO: EPA Viljareal je slavio 1:0 u Španiji, a nakon remija u Minhenu 1:1 eliminisani su. Velike udare trpi Julijan Nagelsman. - am… »

Vesti dana »